Valdyba netikėtai atšaukė iš pareigų „Prienų šilumos tinklų“ direktorių. Priežastis – „prarado pasitikėjimą“

IMGP8463

Vacys Staknys
kvitrina.com

AB „Prienų šilumos tinklai“ valdyba, kurioje pusę narių sudaro Savivaldybės administracijos paskirti nariai ir du nepriklausomi atstovai, spalio 8 d. posėdyje atšaukė bendrovės direktorių Ramūną Blaževičių iš pareigų. Tiesa, priežastis labai jau aptaki – „praradus pasitikėjimą“. Iškart kyla klausimas, kieno ir kokį?

Savivaldybės administracijai atstovaujantys valdybos nariai nepanoro komentuoti susidariusios situacijos ir pasiūlė pasiteirauti apie tokio sprendimo priežastį pagrindinio akcininko, o, tiksliau, Savivaldybės administracijos direktoriaus. Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė bandė pasakyti, jog sprendimą priėmė valdyba, bet vėliau pakartojo, jog atšaukimo iš pareigų priežastis – pasitikėjimo praradimas. Deja, dėl galimų teisinių padarinių, anot J. Zailskienės, Savivaldybės administracijos vadovė  nepanoro plačiau pakomentuoti situacijos.

siluma

Meras Alvydas Vaicekauskas, kuris, portalo žiniomis, kartu su administracijos direktore kalbėjosi su bendrovės „Prienų šilumos tinklai“ direktoriumi iki valdybos posėdžio, šiuo metu atostogauja, todėl išgirsti jo komentaro nepavyko.

Portalo žiniomis, AB „Prienų šilumos tinklai“ vadovybė negavo jokių priekaištų dėl savo darbo, atvirkščiai, rajono vadovai gyrė už gana mažas šilumos kainas gyventojams ir vykdomus investicinius projektus.

Prienų rajono Savivaldybės tarybos Ekonominės plėtros, finansų ir investicijų komiteto pirmininkas Gintautas Bartulis į klausimą apie bendrovės „Prienų šilumos tinklai“ direktoriaus atšaukimą iš pareigų, pasakė, jog toks sprendimas priimtas, nes vadovui trūko aiškaus strateginio požiūrio į įmonės vystymąsi. Pasak komiteto pirmininko, nors operatyviniai darbai buvo vykdomi sėkmingai, problemos dėl ilgalaikiu planavimu reikalavo veiksmų.

Laikinai vadovauti bendrovei buvo paskirtas valdybos narys Paulius Minajevas.

question-2309038_1280 2

Reikia tikėtis, jog pagrindinis bendrovės akcininkas Prienų rajono savivaldybė išplatins pranešimą, kuriame bus įvardintos konkrečios direktoriaus atšaukimo priežastys, o ne kamufliažinės.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. Jonas

    Bartulio sakinys paaiškina, kad tai liberalams užleista pozicija, o valdybos komentaras paaiškina, kad ji kišeninė. Bet jeigu šilumos gamybos ir tiekimo bendrovė nebus sunaikinta ir šilumos kaina ne didės, tai manau, viskas bus gerai.

  2. Laima

    Kogero nepanoro šokti pagal savivaldybės dūdelę, nes jiems tokie nereikalingi… Reikalingi tie žmonės kurie lenda ………… O nušalintas direktorius tikrai vertas savo pareigų!