Paremkite VšĮ „Krašto vitrina“ veiklą

 

images

VšĮ „Krašto vitrina“, administruojanti naujienų portalą kvitrina.com ir organizuojanti renginius vaikams, prašo, pagal galimybę, paremti jos veiklą, skiriant įmonei 1,2 % nuo Jūsų sumokėtų gyventojų pajamų mokesčių. Surinktos lėšos bus naudojamos renginių organizavimui.

VšĮ „Krašto vitrina“ rekvizitai:

Įmonės kodas: 300839432
Adresas: J. Basanavičiaus g. 14, Prienai
Bankas: kredito unija „Prienų taupa“
Sąskaita: LT645012300014001119

vmi-190810-paramos-infografikas

Gyventojai ir toliau gali skirti pajamų mokesčio dalį už 2019 m. ir keturis vėlesnius mokestinius laikotarpius. Taigi, gyventojo pageidavimu, pagal vieną pateiktą prašymą, pajamų mokesčio dalis bus pervedama penkis mokestinius laikotarpius.

Gyventojams, kurie anksčiau pateiktuose prašymuose iš karto nurodė norintys pajamų mokesčio dalį skirti toms pačioms organizacijoms ne tik šiais, bet ir kitais metais ar maksimaliam laikotarpiui, pateiktų prašymų tikslinti nereikės. Skirtos pajamų mokesčio dalys bus perskaičiuotos, tad 2020 m. ir vėlesniais metais pasirinktoms organizacijoms bus pervedama tokia pat pajamų mokesčio dalis nuo asmens sumokėtų mokesčių.


Iki 2022 m. prašymus pervesti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 forma (toliau – prašymas) gali būti teikiamas:

Nuo 2022 m. bus priimami tik e. būdu pateikti prašymai, tuo tarpu popieriuje užpildyti prašymai, atsiųsti paštu ar įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui, nebus nagrinėjami.

Taip pat skaitykite