„Birštono optika“ kviečia į naujas patalpas su nauju asortimentu

Vilija Čiapaitė

Birštonas jau intensyviai ruošiasi vasaros sezonui. Kartu stengiamasi, kad įstaigos, teikiančios paslaugas, veiktų taip, kad būtų patogu ne tik birštoniečiams, bet ir svečiams.
Naujos „Birštono optika“ patalpos, kurias rasite Jaunimo g. 8, VšĮ Birštono pirminės sveikatos priežiūros centro cokoliniame aukšte, pasitinka jaukia atmosfera. Atėjusi pasijutau čia tarsi namuose. Jaukumas ir paslaugumas ypač aktualu, kuomet ateini ir tave sutinka kaip seniai pažįstamą. Tuo ir stengiamasi pacientus ir klientus atpalaiduoti ir drąsiai išsakyti savo poreikius.

Pakalbinau vis dar triūsiantį „Birštono optika“ vadovą Gintarą Kriščiūną, kuris dėliojo paskutinius akcentus. Jis pasakojo, jog dabar pastebėta, jog vis daugiau žmonių nešioja akinius. Ir ne tik dėl to, jog jie laikomi madingu bei stilingu aksesuaru. Pastebėta, jog daugėja žmonių, besiskundžiančių prastu regėjimu. Pasak Gintaro, beveik viso pasaulio mokslininkų atlikti tyrimai rodo, jog kasmet vis daugės gyventojų, kuriems gali prireikti akinių. Tad jis tiki, jog čia, Birštone, ši paslauga bus ir toliau ne vienam prieinama ir teikiama.

Tad žinodama tokią problemą ir regėjimo sutrikimus „Birštono optika“ tikrai pasiūlys pačias geriausias paslaugas tiems, kuriems reikalinga oftalmologo pagalba. Persikrausčiusi į patrauklesnes patalpas įstaiga ir toliau teiks pacientams tik tai, ką geriausio siūlo šiuolaikinė oftalmologija. Pasak vadovo, savo klientams jie garantuos gero specialisto pagalbą ir puikius rezultatus! Patyrusi gydytoja ir kolektyvas optikos salone individualiai rekomenduos tinkamiausius akinių lęšius, atsižvelgdami į Jūsų pomėgius, gyvenimo būdą bei nešiojimo įpročius. Tai ypač aktualu šiuolaikiniu metu. 

Šaunu, kad optikos salone kaskart atnaujinamas ir papildomas žinomų gamintojų akinių rėmelių asortimentas, akinių lęšiai.
Darbo patirtį turinti optikos konsultantė padės išsirinkti akinių rėmelius ar akinius nuo saulės iš plataus asortimento. Jums patars, kokie akiniai tinkamiausi nešioti. Ir šaunu, kad čia siūloma skirtingų spalvų, stilių ir dydžių akiniai įvairiems veido tipams. Čia taip pat galima rasti ir prabangių bei gerai žinomų gamintojų kolekcijų produktus.

Beje, naujo salono atidarymo proga čia galima įsigyti akinių rėmelius su 40 %, akinius nuo saulės – net 50 % nuolaida.
Tereikia paskubėti, nes akcija vyks tik du – tris mėnesius.
O informaciją galėsite gauti telefonu: +370 612 63856. Ir dar, keičiasi darbo laikas.
„Birštono optika“ dirbs darbo dienomis nuo 10 iki 18 valandos.

Taip pat skaitykite