„Rūdupio – KKSC“ krepšininkai sutriuškino varžovus 49 taškų skirtumu

Sausio 5 d. Prienų „Rūdupio – KKSC“ krepšininkai Išvykoje RK„B“L čempionato rungtynėse Marijampolėje net 49 taškų skirtumu sutriuškino KK „Kadis“ jaunimą (53:102).
Prieniškiai jau po pirmo kėlinio įgijo 11 taškų pranašumą (19:28).
Ir kituose kėliniuose svečiai dominavo aikštelėje ir didino savo pranašumą. Po dviejų kėlinių skirtumas jau siekė 18 taškų (31:49).
Po pertraukos prieniškiai pradėjo tiesiog siautėti ir skirtumas pradėjo augti lyg ant mielių. Po trijų kėlinių „Rūdupio – KKSC“ pranašumas šoktelėjo iki 37 taškų (39:76), o rungtynės buvo laimėtos įspūdingu 49 skirtumu.

Net aštuoni komandos žaidėjai pelnė dviženkles taškų sumas, o daugiausiai įmetė Arnas Snapaitis ir Šarūnas Stiklakis.

Po šios pergalės „Rūdupio – KKSC“ krepšininkai pakilo į antrąją „B“ grupės turnyrinės lentelės vietą.