Keturios „sausos“ minutės rungtynių pabaigoje ir sezonas baigtas

Balandžio  27 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė lemiamas „Nostra.lt-RKL“ atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynes su Plungės „Olimpo“ komanda.
Deja, į Plungę prieniškiai atvyko turėdami tik aštuonis žaidėjus. Bet komanda kovojo ir likus iki rungtynių pabaigos apie 4 minutėms sumažino skirtumą iki vieno taško (69:68).
Deja, visos pastangos dar pakovoti dėl pergalės sudužo į šipulius, nes „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai nesugebėjo per keturias minutes pelnyti taškų, o varžovai sumetė net 13 (82:68). Ir tai buvo viskas. Prienų komanda krito serijoje 2:3 ir baigė 2023/2024 m. sezoną.
„Mačiūnai-KKSC“ komandai taškus pelnė visi rungtynėse dalyvavę žaidėjai. Rezultatyviausias buvo Paulius Gvazdaitis. Jo sąskaitoje 16 taškų. 15 taškų pelnė Domantas Šeškus, 11 – Adomas Stančikas. „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai pralaimėjo kovą po krepšiais (31/44), 18 kartų suklydo ir leido varžovams perimti 10 kamuolių.

Prieniškiai pirmavo rungtynių pradžioje (5:6), bet dažniausiai prastai žaisdavo kėlinių pabaigas (23:14). Tai kartojasi ir antrajame (45:36), ir trečiajame (60:55) bei ketvirtajame kėliniuose (82:68).
Komanda pademonstravo charakterį ir, manau, patekimas tarp 8 stipriausiųjų komandų – geras pasiekimas.