Lietuvos sklandymo sporto federacijos nariai pabūgo priimti į savo gretas naują narį – „Prienų aeroklubą“

sklandymas

Viktoras Arbačiauskas

Gruodžio 11 d. vykusioje neeilinėje Lietuvos sklandymo sporto federacijos konferencijoje buvo renkamas naujas prezidentas, taip pat buvo svarstomas klausimas dėl priėmimo į federaciją naujo nario – „Prienų aeroklubą“.

„Lietuvos aeroklubo“ prezidento Igno Stankovičiaus pasiūlymas klausimą dėl naujų narių priėmimo svarstyti po naujos federacijos vadovybės išrinkimo nebuvo išgirstas.
Pasak „Prienų aeroklubo“ vieno iš steigėjo Vytauto Mačiulio, tai, kas vyko pristatant klausimą dėl klubo priėmimo, sudėtinga net perpasakoti, nes ant klubo žmonių buvo išpiltas pilnas vežimas šmeižto, o jo veikla pristatyta juodomis spalvomis.

Patyrusio sklandytojo teigimu, pranešėjo Vlado Motūzos pristatyme skambėjo perspėjimas federacijos nariams, jog „Prienų aeroklubas“, priimtas į federaciją, ją skaldys. V. Mačiulis apgailestavo, jog sklandymo bendruomenė patikėjo šiuo melu.

sklandymas lssf_logo

Vėliau išrinktas LSSF prezidentas Linas Miežlaiškis atsiuntė atsakymą į naujienų portalo kvitrina.com užklausą. Jame rašoma: „Taigi, atsakydamas į Jūsų klausimą galiu patvirtinti, jog Prienų aeroklubas kriterijus atitinka, o sprendimą dėl narystės LSSF priima aukščiausias valdymo organas“.

Iš tiesų, sudėtinga suvokti sklandymo bendruomenės veiksmus nutariant nepriimti į savo gretas klubo, kurio vienas iš steigėjų yra šalies sklandymo reitingo lyderis Gvidas Sabeckis ir daug sklandymui nusipelniusių žmonių. Ar nuo tokio sprendimo išloš sklandymo bendruomenė? Į šį klausimą geriausiai turėtų atsakyti tų klubų atstovai, kurie įžvelgė grėsmę „Prienų aeroklubo“ atėjime.

Taip pat skaitykite

3 komentarai

 1. Sklandytojas

  Sklandymo bendruomenė turi savo nuomonę ir nelinkusi bendradarbiauti su aferistais.

  Tokiais „draugų“ straipsniais toliau rodote nepagarba kitiems klubams.

  1. Taip pat sklandytojas

   Labai blogai, kuomet tokie „sklandytojai“, kaip tamsta, linkę susitapatinti su visa sklandymo bendruomene, vedami asmeninių ambicijų ir pildami purvą ant savo kolegų, tą pačią bendruomenę priešina ir skaldo. Kaip sako patarlė, kuo pats kvepia tuo ir kitus tepa…

 2. Janina

  Ačiū, kad viešinate. Labai tikiuosi, kad Prienų aeroklubas bus ir klestės. Visomis išgalėmis prie to prisidėsiu.