Darbo partijos skyriui tebevadovaus Rima Zablackienė

Vasario 12 d. Prienų rajono darbiečiai, susirinkę į ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą, savo vedle vėl išrinko Rimą Zablackienę. Kitų kandidatų į pirmininko vietą nebuvo. Pasak R. Zablackienės, tas faktas, jog nebuvo pasiūlyta daugiau kandidatūrų į pirmininko vietą, nereiškia, kad rinkimai buvo nedemokratiški. Anot perrinktos skyriaus pirmininkės, nekelti daugiau kandidatūrų nutarė patys skyriaus nariai, o rezultatai tik patvirtino, kad jos vykdoma veikla atitinka partiečių lūkesčius. Susirinkime buvo išrinkti ir pirmininko pavaduotojai. Jais tapo Andrius Banionis (pirmasis pavaduotojas), Vytautas Martinaitis, Vida Kasiulienė ir Algis Gustainis.
Pirmininko pavaduotojo vietos neteko Antanas Gustaitis, atsisakęs kandidatuoti į šį postą, nes Darbo partijos etikos komisijoje bus svarstomas kolegų iš Birštono skundas dėl garbės ir partijos vardo teršimo. Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, nemažai žmonių priimti į darbiečių gretas Birštono skyriuje rekomendavo A. Gustaitis.
A. Gustaitis, patvirtinęs, jog nutarė nekandidatuoti į pirmininko pavaduotojo postą, atsisakė paaiškinti tokio sprendimo priežastis, nes esą nieko nežino apie skundą partijos etikos komisijai.
Birštono skyriaus pirmininkas Andrius Ramoška teigė, jog negali nei patvirtinti, nei paneigti fakto, kad  skunde partijos etikos komisijai figūruoja A. Gustaičio pavardė. A. Ramoška įsitikinęs, jog Birštono skyrius sėkmingai formuojasi ir jokios pašalinės jėgos negali turėti įtakos jo veiklai.
Primename, jog A. Gustaitis su trenksmu prieš savivaldybės rinkimus perėmė vadovavimą Liberalų sąjūdžio Prienų skyriumi, bet taip pat netikėtai paliko šią partiją ir perėjo į darbiečių gretas, iškart tapdamas Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoju. Ir štai dabar buvo priverstas atsisakyti ir šio posto.

Taip pat skaitykite

18 komentarai

 1. PENSININKAS

  Ne paslaptis ,kad jau nuo Vytauto laiku lietuviai yra politiniai keliautojai {pros…….} ,nes Vytautas nepasidalindamas su Jogaila valdzia du kartus bego pas kryziuocius pagalbos prasyti,o tokie kaip Gustaitis,Kamblevicius,Skrupskas,Krasnickas ir dar kelios desimtys yra tu laiku palikuonys,kurie ir velniui dusia parduos,kad tik naudos gautu,todel ir nesistebiu,kad darbieciai“ sveiko proto desinijo mero“ pirmininkes pavaduotoju neisrinko. Man atrodo kad siuo metu DP Prienu skyrius pirmininkes deka yra vienas is organizuociausiu ir brandziausiu partijos skyriu Prienu rajone.Todel ir linkiu Rimai Zablackienei geros kloties vienijant DP Prienu skyriaus gretas,gero darbo taryboje neleidziant uzmigti ant lauru valdanciajai koolicijai,visinant ju bloga darba {botagu jiems botagu},nes dar nematyti ka gero jie nuveike per du metus budami valdzioje.Sekmes RIMA–tikiu ,kad tu busi musu rajono atstove seime.

 2. Magdužė

  Gustaičio žvaigždė jau užgeso.Atėjo ponas pas darbiečius ,nes jau nebeliko kur eiti.Prienuose po kelių metų baigesi šildymo sutarties terminas,gal šis ponas mano,kad, išsimušęs į aukštesnį postą, ir vėl galės ją pratęsti?O p.Zablackienei nereikia jokių bėgiojimų.Ji puikiai tvarkosi savo partijos kolektyve,yra begalo profesionali politikė,ką rodo jos darbas opozicijoje,o įkasti jai sunku,nes darbiečiai jau užsigrūdinę ir vieningi.PonuiGustaičiui jau išeiti į Seimą nepadės nei intrigos,nei pinigai,nei klapčiukų begalinis atsidavimas .Mes prieniečiai Jūsų nerinksim į seimą jokiu būdu.

 3. Anzelmutė

  Toks puikus ponas,taip ponas.politiku jo vadinti nesinori,nes žmogus bėgantis iš vienos partijos į kitą,ieško sau naudos.Kaskart pabrėždamas,kad jis dvi kadensijas išbuvo meru,tačiau ką padarė gero Prienams?Ogi pardavė juos ,su visu šildymu, monopolistams.Dabar ta sutartėlė eina į pabaigą,o jis grįžta į tarybą,gal mano,kad darbiečių gretose išsimuš į merus,nes DP turi aukštus reitingus,ir vėl pabandys pratęsti šildymo sutartį.Nepapuls.Ponia Zablackienė ,dabar labai gerai žinoma miestui ir rajonui, kaip puiki opozicionierė ,be galo profesionali politikė,todėl ir vėl skyriaus buvo išrinkta pirmininke.Darbiečiai begalo vieningi,todėl toks ponas Gustaitis ir liko it musę kandęs.

 4. rytui

  kiek cia „zinovu“ prisirinke… tai gal tas ar toji „rytas“ ir biuleteni israse ir kartu i pajuri vaziavo, kad taip viska zino? tas, kas sako tiesa, nebijo saves ivardyt, o visi nepilnaverciai ir kompleksuoti tik ir moka pasislepe po kaukem paskalas gamint. Zinokit: sunys loja–karavanas eina!