Darbo partijos skyriui tebevadovaus Rima Zablackienė

Vasario 12 d. Prienų rajono darbiečiai, susirinkę į ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą, savo vedle vėl išrinko Rimą Zablackienę. Kitų kandidatų į pirmininko vietą nebuvo. Pasak R. Zablackienės, tas faktas, jog nebuvo pasiūlyta daugiau kandidatūrų į pirmininko vietą, nereiškia, kad rinkimai buvo nedemokratiški. Anot perrinktos skyriaus pirmininkės, nekelti daugiau kandidatūrų nutarė patys skyriaus nariai, o rezultatai tik patvirtino, kad jos vykdoma veikla atitinka partiečių lūkesčius. Susirinkime buvo išrinkti ir pirmininko pavaduotojai. Jais tapo Andrius Banionis (pirmasis pavaduotojas), Vytautas Martinaitis, Vida Kasiulienė ir Algis Gustainis.
Pirmininko pavaduotojo vietos neteko Antanas Gustaitis, atsisakęs kandidatuoti į šį postą, nes Darbo partijos etikos komisijoje bus svarstomas kolegų iš Birštono skundas dėl garbės ir partijos vardo teršimo. Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, nemažai žmonių priimti į darbiečių gretas Birštono skyriuje rekomendavo A. Gustaitis.
A. Gustaitis, patvirtinęs, jog nutarė nekandidatuoti į pirmininko pavaduotojo postą, atsisakė paaiškinti tokio sprendimo priežastis, nes esą nieko nežino apie skundą partijos etikos komisijai.
Birštono skyriaus pirmininkas Andrius Ramoška teigė, jog negali nei patvirtinti, nei paneigti fakto, kad  skunde partijos etikos komisijai figūruoja A. Gustaičio pavardė. A. Ramoška įsitikinęs, jog Birštono skyrius sėkmingai formuojasi ir jokios pašalinės jėgos negali turėti įtakos jo veiklai.
Primename, jog A. Gustaitis su trenksmu prieš savivaldybės rinkimus perėmė vadovavimą Liberalų sąjūdžio Prienų skyriumi, bet taip pat netikėtai paliko šią partiją ir perėjo į darbiečių gretas, iškart tapdamas Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoju. Ir štai dabar buvo priverstas atsisakyti ir šio posto.

Taip pat skaitykite

18 komentarai

  1. vizija

    Idomu, ar ilgai ponas buves meras – A. Gustaitis ( netapes skyriaus pirmininkes pavaduotoju) bus sios partijos narys be posto… manau, kad tuoj kels sparnus i kita partija

  2. Džiugė

    R. Zablackienės politinio išprusimo ir kompetencijos gali pavydėti ne vienas savivaldybės tarybos narys, o jos vadovavimas opozicijai yra puikus įrodymas nebijant viešinti valdančiųjų darbelius. Todėl siūlyčiau nerašinėti visokių nesamonių ir nemenkinti protingo žmogaus.

  3. ANNA

    Žinote,man atrodo ,kad ne kiekvienas gali užsikrauti tokią naštą ,kaip Rima .Linkiu,kad Dievas suteiktų jai stiprybes ir sveikatos.Sekmes-mes su tavim