Darbo partijos skyriui tebevadovaus Rima Zablackienė

Vasario 12 d. Prienų rajono darbiečiai, susirinkę į ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą, savo vedle vėl išrinko Rimą Zablackienę. Kitų kandidatų į pirmininko vietą nebuvo. Pasak R. Zablackienės, tas faktas, jog nebuvo pasiūlyta daugiau kandidatūrų į pirmininko vietą, nereiškia, kad rinkimai buvo nedemokratiški. Anot perrinktos skyriaus pirmininkės, nekelti daugiau kandidatūrų nutarė patys skyriaus nariai, o rezultatai tik patvirtino, kad jos vykdoma veikla atitinka partiečių lūkesčius. Susirinkime buvo išrinkti ir pirmininko pavaduotojai. Jais tapo Andrius Banionis (pirmasis pavaduotojas), Vytautas Martinaitis, Vida Kasiulienė ir Algis Gustainis.
Pirmininko pavaduotojo vietos neteko Antanas Gustaitis, atsisakęs kandidatuoti į šį postą, nes Darbo partijos etikos komisijoje bus svarstomas kolegų iš Birštono skundas dėl garbės ir partijos vardo teršimo. Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, nemažai žmonių priimti į darbiečių gretas Birštono skyriuje rekomendavo A. Gustaitis.
A. Gustaitis, patvirtinęs, jog nutarė nekandidatuoti į pirmininko pavaduotojo postą, atsisakė paaiškinti tokio sprendimo priežastis, nes esą nieko nežino apie skundą partijos etikos komisijai.
Birštono skyriaus pirmininkas Andrius Ramoška teigė, jog negali nei patvirtinti, nei paneigti fakto, kad  skunde partijos etikos komisijai figūruoja A. Gustaičio pavardė. A. Ramoška įsitikinęs, jog Birštono skyrius sėkmingai formuojasi ir jokios pašalinės jėgos negali turėti įtakos jo veiklai.
Primename, jog A. Gustaitis su trenksmu prieš savivaldybės rinkimus perėmė vadovavimą Liberalų sąjūdžio Prienų skyriumi, bet taip pat netikėtai paliko šią partiją ir perėjo į darbiečių gretas, iškart tapdamas Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoju. Ir štai dabar buvo priverstas atsisakyti ir šio posto.

Taip pat skaitykite

18 komentarai

  1. mmm

    Kandidatuojasi i merus p,Zablackiene kaip ji gali kazka padaryt gero savivaldybei,jei savo kiemo tvoru nesusitvarko,ignoruoja zmoniu prasymus susitvarkyt tvoras ar uzsidaryt agresyvu suni,kad mazi vaikai ramiai ir saugiai pasiektu darzeli.P.Zablackiene jei jau nera lesu tvorai,tai gal dienos metu galetumet uzsidaryt savo zveri??? Juk nebutina laukti kol uzpuls vaika ar suaugusiji?

  2. gaiva

    Rimute yra labai puikus zmogus , kuria as pazistu nuo vaikystes, tai nuosirdi drauge , kuri visada pades , patars , todel tik reikai dziaugtis , kad tokie zmones politikoje… sekmes jai ir jos Partijai…