Birštone viešėjo vokiečių policijos delegacija

Rugsėjo 13-16 dienomis Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos komisariate viešėjo Vokietijos Lecko miesto policijos įstaigos pareigūnų delegacija. Vokietijos pareigūnai atvyko į Birštoną tęsdami ilgametes bendradarbiavimo su Birštono policijos komisariatu tradicijas. 2011 m. rugsėjo 14 d. Vokietijos Lecko miesto policijos įstaigos pareigūnus Dieter Teske, Volker Christensen, Werner Schlot ir Markus Kolecki priėmė Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė. Susitikime su savivaldybės mere buvo kalbėta apie tolimesnio bendradarbiavimo galimybes, pasidžiaugta daugiau kaip devynerius metus besitęsiančia policijos pareigūnų draugyste. Svečiai iš Vokietijos papasakojo policijos veiklą Vokietijoje, buvo palygintos saugumo užtikrinimo problemos ir galimybės Birštone ir Lecke.
2011 m. rugsėjo 15 d. svečiai iš Vokietijos lankėsi Kaune, kur buvo priimti apskrities policijos viršininko Algirdo Kaminsko, stebėjo policijos pareigūnų darbą užtikrinant viešąją tvarką Europos vyrų krepšinio čempionato metu.
2011 m. rugsėjo 16 d. kolegos turėjo galimybę apsilankyti Trakuose, susipažinti su Trakų rajono policijos komisariato veikla ir darbo organizavimu,  pasigrožėti Trakų pilimi ir apylinkėmis.
Lietuvos policijos darbas vokiečių kolegoms paliko gerą įspūdį, Jie atkreipė dėmesį, kad nepaisant esančių problemų ir sunkumų Lietuvos policijoje, kai kuriose srityse (pvz., skaitmeniniu radijo ryšiu, informacinėmis sistemomis) mūsų organizacija yra aplenkus Vokietijus policiją.

Taip pat skaitykite