18-metė Paulina Gudaitytė iš Prienų suspindėjo ant Romos aukštosios mados podiumo

15 min.lt

Santo Spirito in Sassia vienuolyne aukštosios mados kolekcijas šią liepą pristatė ne tik garsios mados žvaigždės – Jeanas Paulis Gaultier, Raffaella Curiel, Renato Balestra, Abed Mahfouz ir kitos. Ant podiumo vyko ir jaunųjų talentų konkursas. Jauni stilistai pristatė kasdieninių drabužių iš itin originalių audinių vienetines kolekcijas.

8-51dc4cbba84df

Balta poplino palaidine rūbinėje vilkėjo daili lietuvaitė iš Prienų Paulina Gudaitytė.

Paulina mokėsi „Žiburio“ gimnazijoje.

Taip pat skaitykite

6 komentarai

  1. Rasa

    Na man smagu žinoti, kaip sekasi mano kraštiečiams apskritai šalyje ir užsienyje. Pati baigiau Žiburio gimnaziją ir man visiškai nė motais, kokiu tikslu vedini redaktoriai kelia tokias naujienas į tinklapį. Man tiesiog malonu skaityti tokias naujienas.
    Be to, kitos mokyklos irgi gali pasigirti, jeigu tikrai turi kuo. Nieko blogo nematau tame, kad mokyklos rašo apie savo mokinių pasiekimus ar veiklą. Manau, kad reikia netingėti ir viešinti, nes niekas kitas nepaviešins, tik patys. Jeigu patys nerodys savo pasiekimų, tai tikrai niekas neparodys, nereikia net tikėtis. O štai mažos rajono mokyklos kažkodėl sugeba parašyti, ką jų mokinukai nuveikė, kokius renginukus darė, kaip šauniai suorganizavo kokį renginį, kur buvo, ką matė – šaunuoliai parašo, mes pasidžiaugiam, pagiriam ir skųstis nebėra kuo.

  2. Tiesa

    Juokina žmones „Žiburio“ gimnazija, bet kokią info kelia net ir nesisijusę su jos veikla, tai kad kažkada kažkur kažkas mokėsi (Prienuose jau nebeliko kur kitur mokytis 12-a klasių, dėl to masė vaikų išlėkė į Birštoną), jau žmogų sąvinasi kaip savo nuopelną 🙂
    Juk ir Birštono ir „Revuonos“ mokyklose irgi yra išlaikusių 100-ais, o pernai kiek mačiau rezultatus Lietuvoje „Žiburys“ pagal bendrai išlaikytus egazminus stipriai atsiliko nuo minėtų mokyklų, žodžiu nėra tai visai ir tiesa mielieji…