Naujieji „Tanetos” šeimininkai žada įspūdingą įmonės plėtrą

IMAG1194_1Gerai mūsų krašte bei Lietuvoje žinoma medicininės įrangos gamintoja UAB „Taneta” turi naujus šeimininkus. Šių metų pradžioje bendrovę įsigijo nerūdijančiojo plieno įrangos profesionalioms virtuvėms gamykla „Novameta” iš Kauno.

Pasak naujojo UAB „Taneta” direktoriaus Daivaro Dailidonio, naujieji bendrovės šeimininkai perspektyvios ir gerai žinomo prekės ženklo bendrovės įsigijimą laiko patikima investicija. Anot vadovo, jau parengtas įmonės plėtros planas. Planuojama, jog „Tanetoje” po keleto metų turės dirbti daugiau nei 100 darbuotojų, o produkcija keliaus į Vakarų ir Šiaurės Europos rinkas.

„Tanetos” direktorius patikino, jog bus dalinai atnaujintas gamybinių įrengimų parkas, pagerintos darbo sąlygos.

„Tanetos” darbuotojai jau apsilankė „Novametos” gamykloje ir savo akimis pamatė, kaip turi atrodyti darbo vietos ir kaip organizuotas gamybinis procesas. „Novametos” ir „Tanetos” darbo principai nesiskiria, todėl dviračio naujieji Birštono įmonės savininkai tikrai neišradinės.

Buvęs „Tanetos” savininkas ir generalinis direktorius Vytautas Tankevičius išlieka vienu iš bendrovės akcininkų, bet kontrolinis paketas bei „Tanetos” pastatai tapo „Novametos” nuosavybe.

Naujasis „Tanetos” direktorius D. Dailidonis prieš tai penkerius metus dirbo „Novametos” gamykloje ir buvo atsakingas už pardavimus bei plėtrą. Pasak jo, „Tanetos” vardas buvo, yra ir bus girdimas, o šio krašto žmonės laukiami bendrovėje, ypač staklininkai (tekintojai, frezuotojai). Beje, ateityje reikės ir siuvėjų.

 Jonas Kavaliauskas

Taip pat skaitykite