Stakliškių krepšininkai – „Laikinosios sostinės 2012“ Mažosios taurės turnyro pusfinalyje

Kauno krepšinio lyga vykdo turnyrą „Laikinoji sostinė 2012“. Mažosios taurės turnyre dalyvauja ir Stakliškių krepšininkai, kurie sėkmingai įveikė du tapus ir pateko į turnyro pusfinalį.

Aštuntfinalyje Stakliškių krepšininkai žaidė su Kauno „Forto Amicus“ komanda ir įtikinamai ją įveikė. Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių stakliškiečiai perėmė iniciatyvą ir diktavo mačo eigą. Po pirmojo kėlinio Stakliškių komanda pirmavo 9 taškais (16:25), po dviejų – 16 taškų (21:37). Ir po pertraukos situacija aikštelėje nesikeitė. Stakliškių krepšininkai neleido varžovams perimti iniciatyvos ir rungtynes laimėjo 70:45.

17 taškų į varžovų krepšį įmetė Tautvydas Švedas, 16 – Marius Nenartavičius (12 atkovotų kamuolių), 15 – Eigirdas Keblikas, 12 – Daumantas Židanavičius.

Ketvirtfinalyje Stakliškių krepšininkų varžove buvo kauniečių komanda „Šernai 3pigs Casino“. Pirmuosius tris kėlinius vyko apylygė kova. Stakliškių vaikinai prieš lemiamą kėlinį sugebėjo išlaikyti 6 taškų pranašumą (54:60). Ketvirtame kėlinyje stakliškiečiai sužaidė labai gerai ir užtikrintai laimėjo rungtynes (85:66). Stakliškių komandai taškus pelnė: D. Židanavičius – 23, M. Nenartavičius – 12 (12 atkovotų kamuolių), E. Keblikas – 22, M. Židanavičius – 13 ir T. Švedas – 14 (9 atkovoti kamuoliai).

Pusfinalyje Stakliškių komandos laukia kova su „Kauno“ krepšininkais.