„Mačiūnai-KKSC“ krepšininkams savo sienos nepadėjo. Serijos rezultatas tapo 1:1

Balandžio 17 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė antrąsias „Nostra.lt-RKL“ A diviziono atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio serijos iki trijų pergales rungtynes su Plungės „Olimpu“. Po pergalės varžovų aikštelėje Prienų komanda turėjo šansus padidinti persvarą serijoje iki dviejų laimėtų rungtynių. Deja, žaidimas savo aikštėje prie gausiai susirinkusių sirgalių vėl nepavyko. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai prastai atakavo iš tritaškio zonos, dvigubai daugiau klydo už varžovus. Vėl rezultatyvumu išsiskyrė Domantas Šeškus (22 taškai, 12 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai).

Bet ir Domantui šį kartą prastai buvo su tritaškiais (2/9). Komandos lyderiui neblogai talkino Arnas Tilindė (12 taškų, 8 atkovoti kamuoliai). Labai efektyviai sužaidė Martynas Kancevičius, kuris per 7 žaidimo minutes pelnė 10 taškų ir atkovojo 6 kamuolius. Prienų komandai trūko Pauliaus Steikūno ir Kajaus Okmano indėlio. Abu krepšininkai pelnė po 6 taškus.
Apibendrinant, reikia pastebėti, jog komanda sužaidė ne pagal savo galimybes, veiksmuose nebuvo lengvumo, per daug individualaus žaidimo. Prasta diena buvo ir Pauliui Gvazdaičiui. Centras taip ir nerado sau vietos aikštelėje ir aiškiai buvo perlaikytas.
„Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai turėjo pripažinti varžovų pranašumą (69:80). Serijos rezultatas tapo 1:1.

Antrosios ketvirtfinalio serijos rungtynes prasidėjo sėkmingomis Prienų komandos atakomis. Kėliniui įpusėjus „Mačiūnai-KKSC“ jau turėjo 6 taškų persvarą (13:7), o likus iki kėlinio pabaigos apie 2 minutėmss komandas skyrė 8 taškai (19:11). Per likusį iki pirmojo kėlinio pabaigos laiką svečiai iš Plungės sumažino skirtumą iki 3 taškų (19:16).
Deja, bet antrojo kėlinio pradžioje Prienų komanda nesurado, kaip stabdyti „Olimpo“ puolimą, ir svečiai išsiveržė į priekį (22:23). Keletą minučių vyko apsikeitimai metimais ir praėjus trims antrojo kėlinio minutėms rezultatas buvo lygus (28:28).

Ir tada „Mačiūnai-KKSC“ komandos puolimas sustojo. Plungės krepšininkai pasinaudojo šia aplinkybe ir labai greitai įgijo 10 taškų persvarą (29:39). Aikštelės šeimininkai didelėmis pastangomis sumažino atsilikimą iki 5 taškų (34:39). Bet kėlinio pabaiga vėl priklausė svečiams ir po dviejų kėlinių „Mačiūnai-KKSC“ komandos deficitas siekė 12 taškų (36:48).
Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų komanda toliau klimpo puolime, o svečiai iš Plungės įgijo 19 taškų persvarą (41:60). Ir tada aikštelės šeimininkai surengė galingą spurtą (11:0) ir sumažino atsilikimą  iki 8 taškų (52:60). Po trijų kėlinių komandas skyrė 10 taškų (52:62).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai vėl trūktelėjo į priekį (52:66). Prienų komanda pakilo į lemiamą šturmą. Plungiškių puolimas buvo pristabdytas ir aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą iki 7 taškų (61:68). Deja, galingesnis spurtas Pauliaus Ivanausko auklėtiniams nepavyko. Svečiai atsigavo ir išlaikė 9–11 taškų pranašumą. Likus iki rungtynių pabaigos apie minutei nesportinę pražangą uždirbo Kajus Okmanas ir užbraukė visas galimybes pakovoti dėl pergalės. Plungės komanda laimėjo rungtynes 80:69 ir išlygino serijos rezultatą (1:1).