SFL pirmenybėse – du pralaimėjimai ir viena pergalė

Rugpjūčio 3 d. trys mūsų krašto komandos sužaidė SFL čempionato rungtynes. Birštono futbolininkai Alytuje susitiko su “Centro” futbolininkais ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 1:11. Pasak komandos trenerio Kęsto Joneliūno, galima buvo tikėtis pralaimėjimo, bet tokiu rezultatu – tikrai ne. Birštono SC komandoje paguodos įvartį įmušė Tomas Jasiūnas.
Anot K.Joneliūno, Birštono futbolas iš tiesų jau yra laimėjęs, nes į varžybas susirenka apie 20 žaidėjų, o šios dienos rungtynėse su “Centru” buvo įgyta patirties ir tai taip pat labai svarbu.
Prienuose buvo žaidžiamas rajono derbis – “Ąžuolas” – “Jieznas”. Jiezniškiai stengėsi, bet daugiau patyrę “Ąžuolo” futbolininkai buvo pranašesni. Pirmame kėlinyje į jiezniškių vartus krito trys įvarčiai – du įmušė Linas Gusas, vieną – Paulius Karpuška. Antrame kėlinyje prieniškiai padidino savo pranašumą dar dviem įvarčiais – pasižymėjo Adas Golmanas ir antrą kartą Paulius Karpuška (5:0).