Rajono seniūnijų krepšinio pirmenybių bronzą iškovojo Paprūdžių krepšininkai

IMGP1904Kovo 9 d. Prienų sporto ir pramogų arenoje vykusioje rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių uždarymo šventėje pirmieji į aikštelę išbėgo Veiverių ir Paprūdžių komandų krepšininkai.

Jie kovojo dėl trečiosios vietos seniūnijų pirmenybėse.

Nuo pat rungtynių pradžios Paprūdžių krepšininkai perėmė iniciatyvą ir jos neišleido iki mačo pabaigos. Per pirmąjį kėlinį jie įgijo 9 taškų persvarą (20:11), o po dviejų kėlinių jau pirmavo 15 taškų skirtumu (41:26).
Veiverių krepšininkai po didžiosios pertraukos labai stengėsi pakeisti rungtynių eigą. Trečiajame kėlinyje jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (37:43), bet dar daugiau priartėti prie varžovų nepavyko. Po trijų kėlinių Paprūdžių krepšininkai turėjo 13 taškų pranašumą (43:56).
Ketvirtajame kėlinyje didelių pasikeitimų neįvyko. Visos veiveriškių pastangos pakeisti susitikimo eigą nedavė rezultato ir rungtynes rezultatu 75:64 (20:11, 21:15, 15:17, 19:21) laimėjo Paprūdžių komanda, kuri ir iškovojo seniūnijų krepšinio pirmenybių bronzą.