„Rūdupis“ neatsilaikė Druskininkuose

ii lygaRugpjūčio 10 d. Prienų „Rūdupio“ futbolininkai po vasaros atostogų žaidė LFF II lygos Pietų zonos čempionato rungtynes su lyderiais – „Druskininkų“ komanda.

Deja, rungtynės Prienų komandai susiklostė ne itin sėkmingai. Jau pačioje pradžioje aikštelės šeimininkai pasiuntė „Rūdupio“ futbolininkus į nokdauną – dešimtą  minutę „Druskininkai“ pirmavo rezultatu 2:0.

Tiesa, Prienų futbolininkai nepalūžo ir kėlinio viduryje (26 min.) rezultatą sušvelnino (2:1), o iki kėlinio pabaigos likus 2 min. (43 min.), jį išlygino (2:2), bet 45 kėlinio minutę prieniškiai praleido trečiąjį įvartį.

Antrajame kėlinyje pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus. Aikštelės šeimininkai dar du kartus privertė „Rūdupio“ vartininką išimti kamuolį iš savo vartų tinklo (5:2).

Ir tik rungtynių pabaigoje (83 min.) Prienų komandai pavyko sušvelninti rezultatą (5:3).