Rajono krepšinio pirmenybėse – be staigmenų

_IGP0846

Sekmadienį (sausio 8 d.) Prienų sporto arenoje buvo sužaistos trejos Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybių rungtynės.

Tik pirmajame susitikime tarp „Stadiono“ ir „Pažėrų“ komandų vyko apylygė kova ir tik ketvirtajame kėlinyje „Stadiono“ vyrams pavyko įgyti šiek tiek didesnį pranašumą ir laimėti rungtynes 9 taškų skirtumu.
Po pirmojo kėlinio vienu tašku pirmavę „Pažėrų“ krepšininkai (17:18), po dviejų jau turėjo 3 taškų persvarą (39:42).
Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje pasikeitė ir iniciatyvą perėmė „Stadiono“ komanda. Po trijų kėlinių prieniškiai pirmavo 3 taškais (59:56), o po ketvirtojo – 9 taškais (76:67).
„Stadiono“ gretose nesustabdomi buvo Mindaugas Knyšius (26) ir Raimundas Gerbutavičius (21).
„Pažėrų“ komandos gretose M. Kudirka pelnė 23 taškus, P. Glaniausko sąskaitoje 15 taškų.

Kaimyninių seniūnijų derbyje „Stakliškių“ krepšininkai įtikinamai įveikė „Jiezno“ komandą 19 taškų skirtumu (73:54).
Tiesa, iki pertraukos vyko gan apylygė kova ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 8 taškai (41:33).
Rungtynių baigtis tapo aiški po trečiojo kėlinio, kurį „Stakliškių“ komanda laimėjo 12 taškų skirtumu ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 20 taškų persvarą (58:38).
Ketvirtąjį kėlinį laimėjo „Jiezno“ krepšininkai, bet tai jiems džiaugsmo nesuteikė, nes rungtynės buvo pralaimėtos 19 taškų skirtumu (54:73).
„Stakliškių“ komandą į priekį vedė Eigirdas Keblikas, kuris pelnė 25 taškus, 17 taškų pridėjo A. Kaminskas.
Trečiosiose turo rungtynėse intrigos visiškai nebuvo. „Savivaldybės“ komanda lengvai susitvarkė su „Garliavos“ krepšininkais. Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 29 taškai (64:35), o rungtynes prieniškiai laimėjo 18 taškų skirtumu (79:61).