Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius atšaukė konkursą Žemės ūkio skyriaus vedėjo pareigoms užimti

Donatas Šimukonis vėl kandidatavo užimti Žemės ūkio skyriaus vedėjo postą, bet konkursas buvo atšauktas.

Donatas Šimukonis vėl kandidatavo užimti Žemės ūkio skyriaus vedėjo postą, bet konkursas buvo atšauktas.

kvitrina.com

Gruodžio 14 d. Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius parašė įsakymą, kuriuo atšaukė administracijos skelbtą konkursą Žemės ūkio skyriaus vedėjo pareigoms užimti. Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, konkursas atšauktas „…atsižvelgiant į tai, kad siekiant ekonomiškumo ir efektyvumo principų įgyvendinimo, bus rengiami nauji Prienų rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus nuostatai bei Skyriaus darbuotojų pareigybių aprašymai“.

Portalo žiniomis, į Žemės ūkio skyriaus vedėjo vietą pretendavo 9 kandidatai, tarp jų ir buvęs šio skyriaus vedėjas Donatas Šimukonis. Deja, susisiekti telefonu su Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriumi nepavyko. Meras Alvydas Vaicekauskas tokį administracijos sprendimą palaikė ir pasakė, jog tarp visų kandidatų buvo tik vienas žemės ūkio specialistas ir tas jau vadovavo skyriui. Pasak mero, skyriaus vedėjo atrankai bus griežtinamos sąlygos ir skelbiamas naujas konkursas.

 

Taip pat skaitykite

4 komentarai

  1. Greta

    Tai kad tas direktorius pats nevaldo, viešpatis yra meras.Jis jau nusivadovavo absoliučiai.Tai kokiom silpnom pareigybėm vedėjo postui skelbė konkursą,kad „griežtins reikalavimus“? Nieko nesuprasi. Greičiau rinkimai būtų

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti