Susirinko „Vyturiai“!

Jau 37-ius metus Birštono vaikų lopšelis-darželis džiaugiasi „Vyturėlio“ vardu. Šis mažas paukštelis yra gerų naujienų pranašas. Kodėl gerų? Juk jis pirmasis po šaltos žiemos sugrįžta į savo gimtąjį kraštą ir paskelbia, kad jau greitai prasidės pavasaris.

O šis pranašas mūsų darželiui ypatingas, nes mus aplankė kolegos – „Vyturėliai“ iš visos Lietuvos: Alytaus, Joniškio, Kėdainių, Kauno, Panevėžio, Pakruojo, Plungės, Raudondvario, Šalčininkų, Švenčionių. Turėjome nuostabią progą susipažinti, pasidalinti geromis idėjomis, jog esame visi drauge ir siekiame to pačio tikslo – ugdyti drąsų, savimi pasitikintį ir smalsų vaiką.

 

Kiekvienas darželis atvykęs mums padovanojo po inkilėlį, kuriais galėsime džiaugtis mes visi, tad pamatę inkilėlių alėją nepraeikite pro šalį, sustokite ir pasigrožėkite. Tiesa, vyturėliai inkilėliuose negyvena, tačiau ten bus gera gyventi kitiems paukšteliams. Ačiū mieloms kolegėms.

Susitikimo metu turėjome daug ypatingų akimirkų… Buvę vaikų lopšelio-darželio mokiniai džiugino nuostabiais skambesiais, vadovaujami mokytojos O. Zubavičienės, taip pat „Dainų dainelė“ projekte dalyvaujančių mūsų ugdytiniais su dainele „Grybų kepuraitės“ bei Birštono vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ bendruomenė spektakliu „Kaip vyturėlis pavasarį žadino“.

Pasivaikščioję po vaikų lopšelio-darželio bendruomenės įkurtas edukacines erdves, norėjome kartu pasidžiaugti karališkuoju Birštonu, tad sėdę į elektromobilius kartu su V. Rutkauskiene išvykome supažindinti svečių su gražiuoju mūsų kraštu ir aplankėme: Birštono apžvalgos bokštą; „Vytautas Mineral SPA“;  mineralinio vandens garinimo bokštą bei buvome supažindinti su įdomiomis Birštono istorijomis.

Atsisveikindami žadėjome vieni kitiems, kad dar ne kartą susitiksime, tik jau pas kitus „Vyturėlius“. Tikimės, kad tai bus mūsų visų tradicijos pradžia.

Dėkojame visiems atvykusiems ir dalyvavusiems, iki susitikimo!

Birštono vaikų lopšelio-darželio bendruomenė

Taip pat skaitykite