Po traumos grįžęs R. Ruzgaitis šėlo Alytuje, o „Stakliškės“ šventė eilinę pergalę

IMGP88231-700x858Gruodžio 12 d. „Stakliškių“ krepšininkai svečiavosi Alytuje, kur žaidė RKL „B“ diviziono rungtynes su „ARS-Dzūkija“ komanda. Prieš mėnesį „Stakliškių“ komanda savo aikštelėje įveikė varžovus 24 taškų skirtumu (87:63), todėl dzūkai buvo pilni noro atkeršyti kaimynams iš mažojo miestelio. Rungtynių pradžia parodė, jog alytiškių norai ne iš piršto laužti. Po pirmojo kėlinio Rolando Žaldario auklėtiniai turėjo 11 taškų deficitą (21:10).
Po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų dar padidėjo trimis taškais (48:34). „Stakliškių“ komanda pabudo po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje stakliškiečiai praūžė kaip uraganas, į varžovų krepšį sumetė net 39 taškus ir ne tik panaikino atsilikimą, bet po trijų kėlinių įgijo 2 taškų pranašumą (71:73),
Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi „Stakliškių“ komandos dominavimas aikštelėje. Tiesa, šį kartą R. Žaldario auklėtiniai ne tik sėkmingai puolė varžovų krepšį, bet ir aklinai uždarė savo baudos aikštelės prieigas. Kėlinys buvo laimėtas 15 taškų pranašumu, o kartu ir rungtynės rezultatu 80:97.
„Stakliškių“ komandoje tiesiog šėlo po traumos grįžęs Robertas Ruzgaitis. Puolėjas į varžovų krepšį įmetė 31 tašką ir atkovojo 19 kamuolių. Mantvydo Gečionio sąskaitoje 20 taškų. Marius Nenartavičius pelnė 13 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.
R. Žaldario auklėtiniai iškovojo 7 pergalę ir pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.