Petankės klubų taurės varžybose – bronzinis Birštono klubo pasirodymas

Birštono klubo komanda

Birštono klubo komanda

kvitrina.com

Šeštadienį Birštono petankės aikštyne vyko Klubų taurės varžybos, kuriose dalyvavo 7 komandos iš Šiaulių, Kauno, Vilniaus ir Birštono. Mūsų krašto petankės geriausieji atstovavo įvairiems klubams: Irma ir Paulius Bagdanavičiai ir Linas Andriekus atstovavo A3, Robertas Travkinas – Kauno petankininkų klubui. „Birštono“ klube žaidė birštoniečiai Algimanta ir Vytautas Gedminai.

„Klubų taurėje“ kovojama vienetų, dvejetų ir trejetų rungtyse. Už pergalę vienetų varžybose komanda gauna 2 taškus, dvejetų – 3, trejetų – 5.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog „Klubų taurė“ atiteko antrajai „Šiaulių“ komandai. Vilniaus petankės klubas užėmė 2-ąją vietą, o Birštono – trečiąją.

IMGP5149

Birštono klubui daugiausiai taškų pelnė trejetas (Vytautas Gedminas, Gintaras Labanauskas, Matas Gavrilčikas). Buvo iškovotos 5 pergalės iš 6 galimų. Tiesa, turnyrinėje lentelėje įsivėlė klaida. „Birštono“ trejeto rezultatas (9:8)  prieš A3 komandą įrašytas į vienetų rezultatą, o vienetų (9:13)  į trejetų. Faktiškai „Birštono“ klubas surinko 34 taškus, o A3 – 23. (Vėliau rezultatai nuvo pataisyti)

IMGP5303

„Birštono“ mišrusis dvejetas (Algimanta Gedminienė, Tautvydas Alenskas) iškovojo 3 pergales (9 taškai). Vienetų varžybose Birštonui atstovavo 15-metis Nojus Gavrilčikas. Jis į bendrą komandos krepšelį atnešė 2 taškus.

Rugsėjo 12 d. Birštono petankės klube vyks turnyras Birštono merės taurei laimėti.

Taip pat skaitykite