OS estafečių čempionate Prienų KKSC dvylikamečiai – antri, OSK „Šilas“ veteranai – treti

Birželio 9 d. Tytuvėnų regioniniame parke vykusiame orientavimosi sporto estafečių čempionate Priwnų KKSC ir OSK „Šilas“ orientacininkai užėmė antrąją, trečiąją, ketvirtąją, penktąją ir dvi šeštąsias vietas.

Prizines vietas iškovojo V 12 grupės vaikinai (Pijus Maciulevičius, Pijus Stravinskas ir Mantas Šalčius, antroji vieta) ir V 35 grupės veteranai (Rimvydas Arlauskas, Andrius Valatka ir Nerimantas Bieliauskas), kurie buvo treti.

Elito grupėje merginos Justina Lipeikytė, Milda Radzivonaitė ir Indrė Maciulevičiūtė buvo ketvirtos, vyrai Artūras Aranskis, Vytautas Kamarūnas ir Vytautas Beliūnas iškovojo penktąją vietą.

Šeštąsias vietas iškovojo V 16 (Pijus Deltuva, Justas Valčiukas ir Mantas Jakučionis) ir V 45 (Zenonas Radzivonas, Audronis Deltuva ir Pranas Mockus) grupių komandos.

Birželio 8 d. vykusiame Lietuvos čempionate vidutinėje trasoje dalyvavo 14 Prienų KKSC ir 20 OSK „Šilas“ orientacininkų. OSK „Šilas“ atstovai iškovojo penkias prizines vietas. Geriausiai sekėsi Mildai Radzivonaitei, kuri M 20 grupėje buvo antra, trečiąsias vietas užėmė Akvilė Bartkevičiūtė (M 16), Justina Lipeikytė (M 18), Andrius Jasiūnas (V 21 A) ir Vytautas Beliūnas (V 21 E).

Prienų KKSC orientacininkas Mantas Jakučionis V 16 grupėje iškovojo 6-tąją vietą.