Kokią finansinę naudą galima gauti už žalvario sandara pagrįstas atliekas?

Metalo laužo supirkimo paslaugas teikiančios kompanijos daro labai naudingą darbą ir superka pačių įvairiausių rūšių metalus, už kuriuos, savaime suprantama, yra siūloma tam tikra finansinė nauda. Tiek spalvotieji, tiek juodieji metalai turi konkrečius supirkimo įkainius, vieni iš jų – tikrai nedideli, kiti, savo ruožtu, stebėtinai nemaži. Bene didžiausi įkainiai šiuo metu yra siūlomi už žalvario sudėtimi pagrįstas atliekas. Taigi, kokios finansinės naudos galima tikėtis pridavus žalvario atliekas? Ir, kas gali būti gaminama iš perdirbtų žalvario atliekų?

Dabartiniai žalvario atliekų supirkimo įkainiai

Visų pirma, reikėtų suprasti, kad tiek žalvario, tiek kitų superkamų metalo laužo atliekų kaina nuolat kinta. Žalvario kaina priklauso nuo žalvario, kaip medžiagos, pasaulinės paklausos ir pasiūlos dydžio. Taip pat supirkimo įkainius stipriai įtakoja metalo atliekų kokybė. Visas teigiamas savybes praradusios, labai užterštos žalvario atliekos negali būti perdirbtos, todėl natūralu, kad tokio metalo laužo supirkimo kaina yra žymiai mažesnė nei atliekų, kurias dar galima perdirbti. Norint priduoti žalvario atliekas kuo geresniais įkainiais, reikėtų susisiekti ne su vienu, o su keliais metalo atliekų supirkėjais, nes skirtingos kompanijos kartais nustato visiškai skirtingus supirkimo įkainius. Šiuo metu preliminari žalvario kaina už kilogramą atliekų turėtų svyruoti nuo 3.90 iki 4.00 Eur. Jeigu metalo supirkimo paslaugas teikianti įmonė pateikia maždaug tokius įkainius, tuomet su tokia kompanija tikrai verta sudaryti abejoms pusėms naudingą sandorį.

Žalvario ir kitų metalo atliekų kainų palyginimas

Žalvarį tikrai galima laikyti vienu vertingiausių, brangiausiai superkamų metalų. Žalvario kaina šiuo metu yra labai aukšta, todėl artimiausiu metu, susikaupusias žalvario atliekas priduoti tikrai yra naudinga. Vienintelis metalas, kuris gali pasigirti dar aukštesniais supirkimo įkainiais yra varis. Už kilogramą vario atliekų galima tikėtis net 5 – 6 Eur siekiančios finansinės naudos. Visų kitų metalų atliekos, savo įkainiais ženkliai nusileidžia žalvario atliekų supirkimo kainai. Sakykim, už kilogramą cinko galima gauti tik 0.80 – 1 Eur, o, pavyzdžiui už šviną, 0.9 – 1.00 Eur. Taigi, lyginant su žalvario supirkimo kainomis, tokių metalų supirkimo įkainiai yra labai maži. Visgi, norint pasitarnauti gamtos labui ar tiesiog siekiant sukurti tvarkingesnę namų, sandėliuko ar darbo patalpų aplinką, net ir pakankamai nebrangiai įkainojamą metalą tikrai rekomenduojama atiduoti į patikimų, metalo supirkėjų rankas.

Kaip ir kur panaudojamos parduotos žalvario atliekos? 

Tolimesnis priduotų žalvario atliekų likimas priklauso nuo metalo laužo kokybės. Deja, tačiau kai kurių atliekų perdirbti neįmanoma. Visgi, jeigu prastos kokybes atliekas parduosite patikimoms metalo laužo supirkimo įmonėms, taip pat padarysite gerą darbą, nes tokios atliekos tikrai bus utilizuotos tinkamu, kuo saugesniu būdu. Vis tik, dažniausiai priduotas žalvario atliekas perdirbti pavyksta. Tokių atliekų perdirbimo procese gali būti naudojamas tik žalvaris. Taip pat žalvario atliekos gali būti kombinuojamos su kitos rūšies metalo atliekomis. Bet kuriuo atveju, iš žalvario sandara pagrįstų atliekų pavyksta pagaminti puikios kokybės indus, papuošalus, baldus, interjero detales ar net muzikos instrumentus. Jeigu esate sukaupę nemažai žalvario atliekų, tikrai nesiūlome jų sandėliuoti. Žalvario atliekų pardavimas suteiks ne tik karmos taškų, bet ir tikrai pastebimos finansinės naudos. Tikrai gera žalvario supirkimo kaina siūloma Ekodarbai kompanijoje. Eko darbams galima saugiai parduoti ne tik žalvarį, bet ir visų kitų rūšių metalo atliekas, už kurias taip pat laukia dosnus, finansinis atsidėkojimas.

Taip pat skaitykite