Marius Žiūkas – Lietuvos čempionas

Rugsėjo 8 d. Druskininkuose vykusiame Lietuvos sportinio ėjimo 10 km čempionate pergalę iškovojo Londono olimpiados dalyvis prieniškis Marius Žiūkas. Po finišo Marius pasakė, jog yra patenkintas, kad nugalėjo, o pasiektas rezultatas atspindi dabartinę sportinę formą.
Tuo pat metu vyko ir XX tarptautinės sportinio ėjimo varžybos „Druskininkai 2012“, kuriose dalyvavo grupė ėjikų iš Prienų ir Birštono.
1 km distancijoje tarp berniukų antrą vietą užėmė Edvinas Stražnickas (Birštonas). Mergaičių grupėje ketvirta buvo Agnė Smailytė (Birštonas), šešta – Ugnė Gelbūdaitė (Prienai).
3 km distancijoje šeštą vietą užėmė Edvinas Laukaitis (Birštonas), o 5 km distancijoje jaunių grupėje mūsų krašto ėjikai iškovojo antrą ir trečią vietas.

Prieniškis Tomas Pagirys užėmė antrą vietą, o Paulius Abasevičius iš Birštono – trečią. Šeštą vietą 3 km distancijoje iškovojo Ieva Šukevičiūtė (Prienai).