„Labas GAS“ krepšininkai panaikino 16 taškų deficitą ir iš Jonavos grįžo su pergale

329852941_938669897292791_7708576659875905782_n

Vasario 14 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ išvykos rungtynes su Jonavos „CBet“ komanda ir po įspūdingai sužaistos antrosios rungtynių pusės iškovojo antrąją pergalę čempionate (85:74).

Pirmoje rungtynių pusėje Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai per dažnai klysdavo, nebuvo pakankamai aktyvūs gynyboje ir po dviejų kėlinių turėjo 13 taškų deficitą (38:51). Atsigavimas prasidėjo, kai komandas skyrė 16 taškų (38:54). Trečiasis kėlinys buvo laimėtas 11 taškų skirtumu (21:10), ketvirtasis – 13 (26:13) ir toks žaidimas leido komandai perimti iniciatyvą ir laimėti rungtynes.
„Labas GAS“ krepšininkai laimėjo kovą po krepšiais (35/22) ir tai tapo geru pagrindu perimant žaidimo eigos iniciatyvą.

Tauras Jogėla (10 atkovotų kamuolių) ir Kyan Anderson pelnė po 19 taškų. Darius Tarvydas prie pergalės prisidėjo 15 taškų, Jamil Wilson – 12.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkų spurtu 7:0. Tiesa, Kyan Anderson pradėjo dar galingesnį sugrįžimą (12:0) ir Prienų komanda įgijo 5 taškų persvarą (7:12, 9:14). Bet po sėkmingos atkarpos „Labas GAS“ žaidimas išsiderino ir „CBet“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai (17:14). Darius Tarvydas sumažino atsilikimą iki vieno taško (17:16). Deja, Mariaus Kiltinavičiaus auklėtinių klaidos leido aikštelės šeimininkams įgyti 6 taškų pranašumą (22:16). Darius Tarvydas ir Justinas Jogminas vėl sumažino taškų deficitą iki vieno (22:21). Po pirmojo kėlinio Jonavos komanda turėjo 3 taškų persvarą (24:21).

Antrąjį kėlinį „CBet“ vėl pradėjo spurtu 7:0 ir įgijo 10 taškų pranašumą (31:21). Aktyvus Dariaus Tarvydo žaidimas leido Prienų komandai sumažinti skirtumą (31:25). Deja, „Labas GAS“ koncentracija kažkur dingo ir Jonavos komanda „pabėgo“ (45:29). Du taiklūs Tauro Jogėlos metimai ir Dominyko Domarko tritaškis sumažino atsilikimą iki 10 taškų (47:37). Po dviejų kėlinių komandas skyrė 13 taškų (51:38).

Trečiasis kėlinys prasidėjo aikštelės šeimininkų tritaškiu (54:38), kurie įgijo 16 taškų persvarą. Ir tada Prienų komanda pradėjo grįžti į žaidimą. Jamil Wilson, Tauras Jogėla, Kyan Anderson ir Darius Tarvydas panaikino 16 taškų deficitą, išlygino rezultatą (56:56).

564810cca60abe9299721c97ea913711

Po tokio prieniškių pakilimo Jonavos „CBet“ strategas gavo antrą techninę pražangą ir buvo priverstas palikti aikštę. Be vyr. trenerio likęs „CBet“ įgijo 5 taškų pranašumą (61:56). Visgi, kėlinį tritaškiu užbaigė Jamil Wilson ir prieš lemiamą kėlinį Prienų komanda turėjo 2 taškų deficitą (61:59).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Jonavos komanda padidino persvarą iki 8 taškų (67:59). Ir šioje situacijoje Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai nepasimetė. Jau kėliniui įpusėjus Jamil Wilson išvedė „Labas GAS“ į priekį (70:71). Po šios akimirkos Prienų krepšininkai jau laikė žaidimo gijas savo rankose. Likus iki rungtynių pabaigos apie 2 min. svečiai jau turėjo 8 taškų pranašumą (72:80). Tauras Jogėla pataikė dvitaškį, įmetė baudos metimą ir Prienų komandos persvara padidėjo iki 11 taškų (72:83). Per likusį laiką komandos apsikeitė taikliais metimais ir Prienų „Labas GAS“ krepšininkai šventė pergalę 11 taškų skirtumu (74:85).