Krašto orientacininkų startai Alytuje ir Jurbarke

Balandžio 12-13 dienomis Prienų KKSC ir OSK „Šilas“ orientacininkai dalyvavo dvejose orientavimosi sporto varžybose. Šeštadienį grupė OSK „Šilas“ atstovų varžėsi Alytaus čempionate. Geriausiai čia sekėsi Andriui Valatkai, kuris V 40 grupėje buvo antras. Rimvydas Arlauskas V35 grupėje užėmė ketvirtąją vietą. Kitiems mūsų krašto orientacininkams startas nebuvo toks sėkmingas.
Dar didesnė grupė startavo atvirajame Jurbarko rajono savivaldybės čempionate. M16 grupėje OSK „Šilas“ atstovė Deimantė Motiejūnaitė buvo pirma, o trečiąją vietą iškovojo Prienų KKSC orientacininkė Aurelija Valčiukaitė. Kita Prienų KKSC atstovė Rūta Maceinaitė buvo šešta.
Moterų elito grupėje Milda Radzivonaitė (OSK „Šilas) buvo antra. V35 grupėje Rimvydas Arlauskas užėmė trečiąją vietą. Šioje distancijoje ketvirtas buvo Nerimantas Bieliauskas.