Prienų OK „Šilas“ atstovai Vytautas Beliūnas ir Rokas Lipnickas – orientavimosi varžybų prizininkai bendrajame starte

os-LC-bendras-startas-2022-6120 2

Spalio 1 d. Šilėnų miške (Vilniaus rajonas) vyko unikalios orientavimosi varžybos, kai kartu startavo visi 248 dalyviai. Nugalėtoją ir prizininkus vyrų varžybose skyrė tik sekundės. Laimėjo Jonas Gvildys, o antrąją ir trečiąją vietas užėmė Prienų OK „Šilas“ atstovai Vytautas Beliūnas ir Rokas Lipnickas. Tarp moterų 4-ąją vietą iškovojo Indrė Beliūnė.

V45 grupėje trečias buvo prieniškis Andrius Valatka.

Primename, jog OK „Šilas“ komanda iškovojo trečiąją vietą ir Klubų taurėje. Šiose varžybose startuoja 11 komandos narių ir kiekvieno pastangos tampa komandos pastangomis. Kiekvienas savo etape kuria savo, o kartu ir komandos istoriją. Rokas Lipnickas startavo neblogai ir buvo ketvirtas. Po trečiojo etapo „Šilo“ komanda pakilo į antrąją poziciją. Visgi, po ketvirtojo etapo komanda nukrito į ketvirtąją vietą, bet šeštajame etape vėl grįžo į prizininkų gretas. Prizinę vietą užtikrino Vytautas Beliūnas, kuris savo etape parodė antrą rezultatą, o finišo liniją kirto trečias.