Pasaulio lietuvių žaidynėse – kraštiečių pasirodymai

received_392941369353625

Druskininkuose vykusiose Lietuvių pasaulio žaidynėse varžėsi ir mūsų krašto atstovai. Balbieriškietė Gerda Trakymaitė dalyvavo badmintono varžybose ir iškovojo net tris prizines vietas. Gerda vienetų varžybose finale turėjo pripažinti Samantos Golubickaitės pranašumą. Antrąją vietą Gerda poroje su Vaida Šlušniene iškovojo ir moterų dvejetų turnyre. Dar vienas apdovanojimas, šį kartą bronzinis, iškovotas mišrių dvejetų varžybose poroje su Giedriumi Dima.

IMGP4681 2

Orientavimosi varžybose prieniškis Andrius Valatka greičiausiai įveikė 5,89 km distanciją ir užėmė pirmąją vietą. Tokią pat vietą žaidynėse iškovojo ir prieniškis Kęstutis Liepa, kuris poroje su Aivaru Mezginu laimėjo padelio teniso varžybas 40+ grupėje.