Laimutė Jančiukienė
Mero baneris

Kasdienius asmeninius reikalus bus patogiau užbaigti

IMG-2002-536x402
Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2023 01 16 – 22 d. d. 
Saulė, trečiadienį prasilenkusi su niūriuoju Plutonu, penktadienį pereis iš Ožiaragio į atvirą ir naujoves mylintį Vandenį – erdvės į išorę nukreiptam vidiniam žvilgsniui bus daugiau.
Trečiadienį nutiks ir kitas dalykas – Iki to meto atbulai judėjęs Merkurijus pagaliau sustos ir pajudės pirmyn – tai reiškia, kad visa su skaičiavimu, informacija, duomenimis, judėjimu susijusi veikla pagaliau ims vykti sklandžiai, klaidų bus nedaug, jeigu jų bus, jos bus ne esminės, bus daug lengviau pasiekti norimą rezultatą.
Šeštadienį vakare įvyks ir Mėnulio Jaunatis – iki to meto kasdienius asmeninius reikalus bus patogiau užbaigti, o pradėti naujus bus geriau jau su pilnėjančiu nakties Šviesuliu. Kitaip tariant, ši savaitė suteiks vieną impulsą veikti, o kita – jau ir antrą.
Gražuolė Venera šią savaitę artės prie šalto ir niūraus Saturno – akivaizdu, įkvėpimo kurti ką mielo, gražaus ir jausmingo tikrai neturės, jis pamažu atsiras tiktai kitą savaitę, greičiausiai jau jos pabaigoje.
Marsas juda Dvynių ženklu, darosi vis veiklesnis, gali būti, kad ši jo būsena atsispindės ir mūšio lauke.
Avinas. Tikėtina, kad nestigs bruzdesio darbe, profesijos srityje – vieni darbai gana sklandžiai vyks iš karto, kiti – nuo savaitės vidurio, dėl to galima manyti, kad įsibėgėti pavyks vis geriau. Susitikimai su artimais draugais vargu ar deramai pavyks, o štai patiems smagiai pajudėti pavyktų kuo puikiausiai.
Jautis. Kol kas darbų darbe bus ne per daugiausia, bet savaitės pabaigoje pradės aiškėti, kad darbymetis netrukus prasidės. Gali būti, kad vis labiau atsigaus piniginiai, turtiniai reikalai – metas aktyviai veikti šioje srityje labai geras, turbūt ir apčiuopiamos naudos ilgai laukti nereikės.
Dvyniai. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos, dėl to sėkmė lydės ne tiktai sportuojančius, bet ir visus, kurie linkę veiklos vadžias laikyti savo rankose ir diktuoti aplinkiniams ką ir kaip reikia daryti. Gana sparčiai artėja palankus metas smagiai žiemos kelionei.
Vėžys. Darbe darbų ne per daugiausia, namie tikėtina įprasta tvarka, kurios niekas griauti neketina. Neblogas metas susitikimams, deryboms ar tiesiog smagiems įdomiems pokalbiams, kurie kokį nors apčiuopiamą rezultatą atnešti gali antroje savaitės pusėje ir vėliau.
Liūtas. Kol kas niekur skubėti nesinorės, energijos pakaks kuistis kasdieniuose darbuose ir reikaluose. Palankus metas rūpintis reikalais susijusiais su sveikata ir sveikatingumu, efektyvumas didės antroje savaitės pusėje. Savaitės pabaiga atneš ir naudos iš asmeninių ryšių.
Mergelė. Atrodo, nestigs darbų darbe, profesijos srityje, bet kartu vis labiau atsigaus ir noras pasiekti kokį nors apčiuopimą tikslą. Maža to, ir reikiamos energijos daugės. Prasiblaškyti padės nedidelės, tačiau smagios pramogos, kurių bus vis daugiau.
Svarstyklės. Vidinė būsena bus tokia, kad nieko ypatinga nesinorės, galbūt dėl to, kad energijos bus vis mažiau, o pasyvaus poilsio norėsis vis labiau. Vietoje pramogų ir kūrybos  beliks užsiimti namų, šeimos reikalais. Antroje savaitės pusėje nuomonių derinimas pasibaigs, prasidės normali veikla.
Skorpionas. Energijos bus daugiau, žvalumo bus daugiau, noro ką nors prasmingo nuveikti irgi daugės. Palankus metas susitikti su draugais, paplepėti (pirmoje savaitės pusėje) arba produktyviai aptarti svarbesnius reikalus (jau antroje). Daugės veiklos namie, reikalų, susijusių su šeima arba būstu.
Šaulys. Savaitės pradžia gali atnešti smagių susitikimų ir gražaus bendravimo su draugais, tačiau antroje savaitės pusėje tokių norų liks daug mažiau. Palankus metas užsiimti piniginiais, turtiniais reikalais, kurie apčiuopiamos naudos ims nešti antroje savaitės pusėje.
Ožiaragis. Nestigs energijos ir noro nuveikti ką nors įdomaus. Labai neblogai atrodys ir dalykinės savybės – palankus laikas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu ir panašiais dalykais. Antroje savaitės pusėje tokio pobūdžio veikla bus vis produktyvesnė. Gali būti ir piniginių reikalų, sėkmė čia kol kas permaininga.
Vandenis. Viena vertus, nestokosite asmeninio žavesio ir gebėjimo daryti, kurti ką mielo ir gražaus. Kita vertus, užsiimti panašaus pobūdžio veikla norėsis vis mažiau. Palankus metas kelionei, pirmiausia tokiai, kuriai reikia daug fizinių jėgų ir nusiteikimo, bet kuri atsidėkos smagiais nuotykiais.
Žuvys. Patogiausia dabar bus užsiimti namų, šeimos reikalais – laikas energingai stengtis, kad viskas čia būtų taip kaip turi būti, yra labai geras. Taip pat dabar yra puikus metas susitikti su artimais draugais, aptarti bendrus reikalus, galbūt ką nors smagaus nuveikti tiesiog dabar.

Taip pat skaitykite