•  

     

     

     

KAFF III lygos starte – skaudus pralaimėjimas ir nemažai vilčių teikiantis abiejų savivaldybių atstovų  pasitarimas

189169381_309912783917587_4760473135185776058_n 2

Ignas Mineikis

kvitrina.com

Gegužės 22 d. Prienų-Birštono „Nemunas“ futbolininkai startiniame KAFF III lygos čempionate mače Tauragėje neatsilaikė prieš „Tauro“ komandą (0:4). Komandos treneris Kęstutis Deltuva pralaimėjimo priežastimi įvardijo nepakankamą žaidėjų fizinę formą ir nesugebėjimą sėkmingiau sužaisti baigiamosiose atakų fazėse.

Pasak trenerio, rungtynių pradžioje komanda turėjo iniciatyvą, turėjo keletą progų, bet jų neišnaudojo. K. Deltuvos teigimu, praleistas įvartis (0:1) kėlinio viduryje nepridėjo futbolininkams pasitikėjimo, o antrajame kėlinyje trūko ir jėgų. Pasipylė įvarčiai ir to pasekmė – pralaimėjimas (0:4).

Komanda į Tauragę nuvyko autobusu, kurį parūpino Birštono Sporto centras.

O gegužės 26 d. Prienuose įvyko Birštono ir Prienų rajono savivaldybių atstovų susitikimas. Jame buvo aptariama komandos „Nemunas“ ateitis ir abiejų savivaldybių prisidėjimas prie komandos dalinio finansavimo.

Prienų rajono Savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas, atsakingas už sporto vystymąsi rajone, Artiomas Marchockis sakė, jog buvo išgirstas futbolo bendruomenės pasiūlymas dėl bendros krašto komandos ir bendro finansavimo. Prienų rajono Savivaldybės administracija skyrė šiam sezonui komandai 3500 eurų. Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Vytas Kederys, išklausęs komandos „Nemunas“ atstovų informaciją, pasakė, jog šis susitikimas šiek tiek pavėluotas, bet pats futbolo projektas turi ateitį, nes tai ne naujiena ir apie bendrą komandą buvo kalbėta anksčiau, bet tuomet Prienų rajono savivaldybės atstovų projektas nesudomino. Pasak V. Kederio, šiais metais atskirai komandai lėšų nėra skirta, bet Birštono sporto centro biudžete yra lėšos futbolui ir bus sprendžiama, kiek savivaldybė gali prisidėti prie komandos finansavimo. Tiesa, Birštono savivaldybės mero pavaduotojas perspėjo, jog komandos pavadinime būtinas Birštono vardas.

Prienų rajono Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas sutiko, kad šis susitikimas, jo manymu, turėjo būti kitoks, bet patvirtino savivaldybės vadovų teigiamą nuomonę dėl bendros futbolo komandos, atstovaujančios abiems savivaldybėms. Anot skyriaus vedėjo, klausimą dėl komandos finansavimo būtina pradėti spręsti prieš biudžetų svarstymą.

Birštono Sporto centro direktorius Saulius Smailys patvirtino, jog Birštono pusė jau prisideda prie bendros komandos finansavimo, nes jos kelionę į Tauragę finansavo Birštono Sporto centras.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti