„Juodasis“ penktadienis Anykščiuose

IMGP5359

Vasario 24 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė RKL čempionato išvykos rungtynes su Anykščių KKSC-„Elmis“ komanda. Deja, bet Birštono krepšininkams šios rungtynės virto tikru košmaru.

Pirmajame kėlinyje kurorto komanda dar sugebėdavo būti žaidime ir net jį laimėjo (14:15). Antrajame „Milastos“ puolimas pradėjo strigti, o ir gynyboje reikalai nebuvo užtikrinti. Aikštelės šeimininkai po dviejų kėlinių jau turėjo 9 taškų pranašumą (40:31). Bet didžiausias nuopuolis įvyko po didžiosios pertraukos. Trečiajam kėliniui įpusėjus komandas skyrė 15 taškų (51:36), o po trijų kėlinių Birštono komanda atsilikinėjo 18 taškų skirtumu (65:47). Aurimo Liuizos auklėtinių pastangos sureguliuoti žaidimą nedavė vaisių ir rungtynės buvo pralaimėtos 23 taškų skirtumu (84:61).

Milastos“ komandai Dominykas Jurgelionis pelnė 11 taškų, po 9 taškus – Domantas Jasionis ir Edvardas Vetrenka, 8 – Rokas Rutkauskas. Taškus komandai pelnė 8 žaidėjai.