FK „Rūdupis“ iškovojo antrąją pergalę ir tapo pirmenybių lyderiu

IMGP2173

Sausio 21 d. Prienų KKSC salėje buvo sužaistas antrasis Prienų rajono salės futbolo pirmenybių turas.

Pagrindinėmis turo rungtynėmis tapo FK „Rūdupio“ ir „Ąžuolo“ komandų susitikimas. Į „Ąžuolo“ įvartį (0:1) „Rūdupio“ futbolininkai dar pirmajame kėlinyje atsakė šešiais (6:1). Antrojo kėlinio pradžioje „Ąžuolo“ komanda sugebėjo padidinti įtampą, sumažinusi skirtumą iki 3 įvarčių (3:6). Tiesa, „Rūdupis“ atsakė trimis įvarčiais (3:9). „Ąžuolo“ situacija dar pablogėjo, kai iš aikštelės už ginčus su teisėju buvo pašalintas Saulius Liepa. „Rūdupio“ futbolininkai išnaudojo šią aplinkybę, padidino savo persvarą iki 9 įvarčių (12:3) ir iškovojo antrąją pergalę.

„Stadiono“ komanda susitiko su „Ringio“ futbolininkais. Geriau sekėsi prieniškiams, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 7:3.

„Kalniečių“ komanda žaidė su FM „Prienai-U16“ ir įtikinamai įveikė jaunimą rezultatu 14:4.

Po dviejų turų vienvaldžiu lyderiu tapo FK „Rūdupio“ komanda (2 pergalės).