Dramos Kaune pabaiga – Birštono SC komandos „Olimpas“ pergalė vienu tašku

Tautvydas Švedas atliko 11 rezultatyvių perdvaimų

Lapkričio 7 d. Birštono SC „Olimpas“ žaidė KKL II lygos išvykos rungtynes su „Robotukų armija“ ir po dramatiškos kovos paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė pergalę rezultatu 66:65 (13:16, 24:17, 12:14, 17:18).

Birštono komanda rungtynių pradžioje perėmė iniciatyvą (12:6), bet kėlinio pabaigoje sugebėjo pralaimėti dviejų minučių atkarpą 1:10 ir po pirmojo kėlinio turėjo 3 taškų deficitą (13:16). Antrąjį kėlinio „Olimpas“ pradėjo spurtu 8:0 (21:16). Tiesa, antroje antrojo kėlinio pusėje žaidimas išsilygino, o vėliau Birštono komanda sukūrė 7 taškų persvarą (34:27). Deja, po dviejų kėlinių pranašumas sumažėjo iki 4 taškų (37:33). Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje „Olimpo“ žaidėjai vėl „pabėgo“ (45:35), bet išsaugoti padorų pranašumą iki kėlinio pabaigos nesugebėjo (49:47).

Ketvirtąjį kėlinį svečiai vėl pradėjo spurtu (56:49). Likus iki rungtynių pabaigos apie 2,5  min. komandas skyrė šeši taškai (66:60). Deja, aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki vieno taško (66:65). Likus iki rungtynių pabaigos kelioms sekundėms Justinas Tamošiūnas gavo teisę į baudos metimus. Deja, vienas komandos lyderių prametė abu baudos metimus ir nervinė įtampa padidėjo iki aukščiausio lygio. Aikštelės šeimininkai dar turėjo progą situaciją pakreipti savo linkme, bet jų žaidėjo metimas buvo netikslus.

Mantas Seilius pelnė 14 taškų, Justinas Tamošiūnas – 13, Rokas Marcinkevičius – 9 (6 atkovoti kamuoliai). Evaldas Šerpenskas atkovojo 11 kamuolių (2 taškai). Tautvydas Švedas atliko 11 rezultatyvių perdavimų (4 taškai). Tai buvo antroji Birštono SC „Olimpas“ pergalė sezono starte.