Drama Birštone. Aikštelės šeimininkai paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė pergalę

IMGP5503

Lapkričio 19 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė RKL čempionato rungtynes su „Anykščių“ komanda. Antrose iš eilės rungtynėse Aurimo Liuizos auklėtiniai turėjo kaip reikiant paprakaituoti, kad išvengtų pralaimėjimo.

Šiose rungtynėse aikštelės šeimininkai buvo priversti didžiausią rungtynių laiką vytis varžovus. „Anykščių“ krepšininkai prieš lemiamą kėlinį turėjo 5 (50:55), ketvirtojo kėlinio pradžioje 7 taškų (53:60) persvarą. Bet aikštelės šeimininkai nesiruošė anksčiau laiko pasiduoti ir kėliniui įpusėjus persvėrė rezultatą savo naudai (65:64). Dar po trijų minučių „Milastos“ krepšininkai jau turėjo 5 taškų pranašumą (72:67).

Paskutinės dvi rungtynių minutės virto tikru nervų išbandymu abiejų komandų žaidėjams. Svečiai pelnė 6 taškus iš eilės ir išėjo į priekį (72:73). Aurimas Liuiza suskubo apimti minutės pertraukėlę. Vytautas Jokubaitis įmetė du taškus (74:73). Komandos apsikeitė taikliais metimais (76:75).

Likus iki rungtynių pabaigos 18 sek. Anykščių komanda paėmė minutės pertraukėlę ir po jos išėjo į priekį (76:77). Dabar atėjo laikas pasitarti Birštono komandai, kuriai atakai liko tik 5 sek. Vytauto Jakubaičio prasiveržimas buvo sustabdytas pražanga. Du baudos metimai buvo taiklūs (78:77). Paskutinis svečių metimas buvo blokuotas ir Birštono komanda šventė dar vieną pergalę.

Milastos“ komandai daugiausiai taškų pelnė Vytautas Jakubaitis. Jo sąskaitoje 20 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai. 18 taškų pelnė Eivydas Aleksa, 12 – Dominykas Jurgelionis, 10 – Mantas Klezys.

Birštono „Milastos“ krepšininkai tapo vienvaldžiu RKL „B“ diviziono „B“ pogrupio lyderiais.