Broliai Ballai įmetė į „Jonavos“ krepšį 71 tašką, „Vytautas“ pasiekė rezultatyvumo rekordą

Sausio 28 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda „Big Baller Brand Challenge Games“ turnyre susitiko su „Jonavos“ komanda, kuri žaidžia NKL čempionate. Šiose rungtynėse „Vytauto“ komandai negalėjo padėti Eigirdas Žukauskas, Egidijus Dimša, Denys Lukašov, Martynas Linkevičius ir Paulius Ivanauskas. Visi žaidėjai yra patyrę skirtingo sudėtingumo traumas.

DSC_4390

Mače su Jonava komandai vadovavo LaVaras Ballas.
Jis turėjo verstis su 9 žaidėjais.
„Jonavos“ komanda NKL čempionate užima 6 vietą, o „Vytautas“ – paskutinę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Kaip ir galima buvo tikėtis, Prienų-Birštono „Vytautas“ įveikė „Jonavos“ komandą (151:120) ir pasiekė „Big Baller Brand Challenge Games“ turnyro rezultatyvumą. „Jonavos“ komanda priėmė amerikoniško krepšinio iššūkį ir pirmoje pusėje sėkmingai atakavo aikštelės šeimininkų krepšį (68:66). Tiesa, po didžiosios pertraukos labiau patyrę „Vytauto“ žaidėjai „perbėgo“ svečius ir laimėjo rungtynes.

IMGP4078

Broliai Ballai kartu pelnė 71 tašką, o LaMelo atliko trigubą dublį (40 min., 40 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų). 31 tašką į varžovų krepšį įmetė LiAngelo (37 min.). 22 taškai Edvino Šeškaus sąskaitoje, 20 – Regimanto Minioto (17 atkovotų kamuolių), 14 – Justo Sinicos, 11 – Kervino Bristolo. Jaunasis Bartas Aleksandravičius per 6 min. pelnė 6 taškus ir atkovojo 2 kamuolius.

„Vytautas“ – „Jonava“ 151:120 (32:24, 36:42, 49:31, 34:23)

Kartu su krepšinio šou į Prienų sporto areną susirinkę žiūrovai pamatė dar vieną – šokių šou, kurį surengė Klaipėdos „Neptūno“ šokėjos.

Rungtynės prasidėjo „Jonavos“ spurtu 4:0 (0:4). Regimantas Miniotas atsakė tritaškiu (3:4), svečiai – tolimu metimu (3:7). Tritaškį pataikė LiAngelo Ballas (6:7). „Jonavos“ atsakymas buvo galingas ir svečiai įgijo 9 taškų persvarą (6:15). Tiesa, aikštelės šeimininkai neliko skolingi ir laimėjo 1,5 min. atkarpą 11:0 (17:15). Likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. komandas skyrė 3 taškai (24:21). Per likusį laiką „Vytautas“ padidino skirtumą iki 10 taškų (32:22), o kėlinį laimėjo 8 taškais (32:24).

Antrojo kėlinio pradžioje Kervinas Bristolas atkūrė dviženklį pranašumą (36:26). Bet žaidimas be gynybos turi savo žavesio. „Vytautas“ nesurengė kelių atakų ir „Jonava“ sumažino skirtumą iki 5 taškų (47:42). LaVaras Ballas paėmė minutę, bet jinai nelabai padėjo, nes svečiai ne tik išlygino rezultatą, bet ir išėjo į priekį (49:52). Tomo Dimšos ir LaMelo Ballo metimai buvo tikslūs (54:52). „Jonava“ išlygino rezultatą (54:54). Regimantas Miniotas įsūdė tritaškį (57:54). Likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. rezultatas buvo lygus (58:58). Visgi, po dviejų kėlinių „Vytautas“ išsaugojo dviejų taškų pranašumą (68:66).

Po didžiosios pertraukos „Vytautas“ galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pradėjo tolti nuo „Jonavos“. Trečiajam kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 16 taškų (94:78). Likus iki kėlinio pabaigos 3 min. „Vytautas“ jau turėjo 20 taškų persvarą (105:85). Toks skirtumas išliko ir po trijų kėlinių (117:97).

Ketvirtajame kėlinyje šou tęsėsi. Likus iki rungtynių pabaigos apie 4,5 min. aikštelėje pasirodė ir Bartas Aleksandravičius, kuris įsūdė du tritaškius, o tašką mače padėjo Justas Sinica, įdėjęs į krepšį (151:120).