• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Brangakmeniai: investicija ir relikvija

wedding-rings-couples-hands

Dažnai stebimasi, kodėl žiedai su deimantais yra labiau mėgstami ir mylimi nei kiti papuošalai su brangakmeniais. Žiedai su deimantais dažnai yra laikomi relikvijomis, dovanojami iš kartos į kartą, vertinami ir branginami. Be to, juos galima nešioti bet kur ir bet kada. Tuo tarpu auskarų, apyrankių ar grandinėlių su deimantais, nešioti kasdien nepavyktų, nes tai paprasčiausiai nepatogu ir ne visuomet tinka prie stiliaus. Vestuviniai žiedai su deimantais – ne išimtis. Tokio stiliaus vestuvių žiedai tampa vis populiaresni, o nuostabu yra tai, kad jie dar ir neša sėkmę!

Deimantai neša sėkmę

Iki šiol manoma, kad deimantai jų savininkui suteikia paslaptingų ar net mistinių galių, neša laimę, sėkmę bei turtus. Todėl, manoma, kad vestuviniai žiedai su deimantais atneša amžiną laimę, sėkmę ir turtus santuokoje.

Investicija ir relikvija

Nors lietuviams ir kitiems Baltijos bei Skandinavijos šalių gyventojams tokio tipo žiedai dažniau asocijuojasi su relikvijomis bei tuo, kad žiedą su deimantu galima palikti sekančioms kartoms, vis dėlto amerikiečiai į žiedus su deimantais žiūri kaip į investiciją.

Šiuo metu amerikoje ypač populiaru rinktis išskirtinius brangakmenius, t. y. ne tik deimantus, bet ir spalvotus akmenis. Atsižvelgiant į akmens retumą bei kokybę, vėliau šis žiedas gali gauti itin gerą perpardavimo kainą. Tokius triukus dažnai naudoja turtingų vyrų ieškančios moterys, kurios pasirašo vedybų sutartis. Nors jos skyrybų atveju dažnu atveju nieko (ar beveik nieko) negaus, tačiau turės itin brangų, retą žiedą, kurį pardavus gaus didelius turtus.

Praktiškumas

Kaip minėta prieš tai, nors kitų papuošalų su deimantais kasdien nešioti nepavyks, žiedais galėsite puikuotis kasdien, tiek prie džinsų, tiek prie puošnios suknelės. Vis dažniau moterys jį dėvi kaip savo kasdienės aprangos detalę.

Kaip valyti žiedus su deimantais?

Namų sąlygomis papuošalus su briliantais paprasčiausiai galima praplauti: a) muilinu vandeniu, b) amoniako tirpalu, praskiestu vandeniu, santykiu 1:6, arba c) spiritiniu tirpalu. Visais atvejais valant reikia naudoti labai minkštą šepetuką arba švelnią skepetaitę.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti