•  

     

     

     

     

Birštono savivaldybėje kelius nuo sniego valo ūkininkai

IMG_0642-e1611764108260


Jonas Kavaliauskas
kvitrina.com

Antradienį, prieš šeštą valandą ryto, suskambo telefonas. Prisipažinsiu, jog dar miegojau, todėl rytinis prabudinimas buvo netikėtas. Kitame gale išgirdau Birštono seniūnijos seniūno Jono Kederio balsą, kuris, anot jo, jau dirba ir prižiūri, kaip ūkininkai valo nuo sniego kelius. Seniūnijos seniūnas teigė, jog prisnigo labai daug ir visur suspėti sudėtinga. Pasak J. Kederio, seniūnijos automobilyje visada guli ir pjūklas, o jo pastaruoju metu labai prireikia, kai tenka nuo kelio patraukti nukritusį medį.

Anot seniūno, jau daug metų seniūnijos kelius prižiūri vietiniai ūkininkai Jonas Gradeckas ir Vytas Lėckus. Birštono savivaldybės administracijos Civilinės saugos specialistas Aleksas Trakys informavo, jog savivaldybėje jau nuvalyta apie 150 km kelių. Tiesa, dar yra sudėtingų atkarpų, kurios sunkiai pravažiuojamos.

Nuo sniego svorio lūžo medžiai Siponių kaime ir Nemajūnų kapinėse. Pagal savivaldybės pateiktą informaciją, Vaitiškių kaimas buvo likęs be elektros. Atsakingi savivaldybės darbuotojai tikisi, jog greitu metu nustos snigti ir keliai bus nuvalyti.

Birštone gatves prižiūri Miesto tvarkymo tarnyba.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti