Birštono policija linki ramių Šv. Velykų ir perspėja

Gelbėkit vaikus

Policija1

Atšilus orams ir artėjant šv. Velykų savaitgaliui, policija prašo žmonių likti namuose ir be svarbios priežasties nevažiuoti į Birštono kurortą, švenčių proga nelankyti artimųjų, be būtinumo nesilankyti parduotuvėse ir kitose įstaigose.
Nuo balandžio 3 d. įsigaliojo griežtesnė atsakomybė už karantino ir saviizoliacijos pažeidimus. Įsigalioję Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimai policijos pareigūnams leidžia nedelsiant traukti atsakomybėn karantino nesilaikančius asmenis ir skirti jiems nuobaudas. Nuo šiol už karantino taisyklių pažeidimus fiziniams asmenims gresia bauda nuo 500 iki 1500 Eur, o juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1500 iki 6000 Eur.
Primename, kad atvirose viešosiose vietose galima lankytis ne daugiau nei 2 asmenims (išskyrus šeimos narius), laikytis saugaus 2 metrų atstumo ir trumpesnio nei 15 minučių bendravimo, vengti tiesioginio fizinio kontakto, veikiančiose prekybos ir paslaugų vietose lankytis po vieną šeimos narį, rūpintis asmenine higiena.
Artėjant šventiniam savaitgaliui, policija stiprins patruliavimą Birštono kurorto viešose vietose, padėti policijos pareigūnams planuoja ir šauliai, policijos rėmėjai. Prašome žmonių likti namuose, laikytis rekomendacijų ir nurodymų.

Ramaus švenčių laukimo

Birštono policijos komisariato informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti