Birštono „Olimpas“ rezultatyviose rungtynėse pranoko varžovus

IMGP1861Sausio 18 d. Birštono „Olimpo“ krepšininkai žaidė KKL „C“ lygos rungtynes su „Krepsininkas.net“ komanda. Rungtynės buvo labai rezultatyvios.

Komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui, nei gynybai. Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Kėlinio pabaigoje varžovai išnaudojo „Olimpo“ klaidą ir jam pasibaigus pirmavo trimis taškais (30:33).

Antrojo kėlinio pradžioje Birštono krepšininkai spurtavo 9:2 ir įgijo 4 taškų persvarą (39:35). Varžovai atsakė savo spurtu (2:7) ir persvėrė rezultatą savo naudai (41:42). Ir tada „Olimpo“ krepšininkai pradėjo žaisti  agresyviau, varžovus užmėtė tritaškiais ir po dviejų kėlinių įgijo 14 taškų pranašumą (65:51).

Deja, bet trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai išbarstė antrojo  kėlinio pabaigoje įgytą persvarą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo tik dviejų taškų pranašumą (83:81). Vis tik, ketvirtajame kėlinyje Birštono komandai pavyko įmesti daugiau taškų į varžovų krepšį, nei praleisti į savo, ir švęsti pergalę 5 taškų skirtumu (113:108).

„Olimpo“ gretose rezultatyviausiai žaidė Justinas Tamošiūnas (22 taškai, 11 atkovotų kamuolių), Mindaugas Knyšius (21, 13), Eigirdas Keblikas (17, 9), Dovydas Drazdauskas (16), Ignas Čekanauskas (16).