Administracijos direktorius pareiškė nušalinimą mero sudarytos komisijos pirmininkei

IGP65593

kvitrina.com

Vasario 4 d. Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, reaguodamas į STT atsiųstą raštą „Dėl Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus veiksmų įvertinimo“, savo potvarkiu sudarė komisiją tarnybiniam nusižengimui tirti. Komisijos pirmininke buvo paskirta Prienų rajono savivaldybės Tarybos sekretorė Agnė Dargužienė. Komisija iš trijų narių turėjo ištirti, ar administracijos direktoriaus Egidijaus Visocko veiksmuose, registruojant valstybės tarnautojos pareiškimą dėl atostogų, nebuvo korupcijos požymių, susijusių su galimai netinkama dokumentų valdymo ir rengimo tvarkos kontrole. Taip pat teks įvertinti administracijos direktoriaus veiksmus, nesuteikiant STT išsamios informacijos.

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas

Mero sudaryta komisija surengė tik vieną posėdį, ir buvo gautas Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus raštas, kuriame jis prašo nušalinti komisijos pirmininkę Agnę Dargužienę. Pasak E. Visocko, jo sprendimui prašyti pirmininkės nušalinimo turėjo įtakos tas faktas, kad jos vyras kandidatuoja į Prienų rajono Savivaldybės tarybą ir pirmininkė gali turėti politinį motyvą.

Primename, jog STT rašte buvo pažymėta, kad Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorius į STT raštą dėl informacijos suteikimo apie Savivaldybės administracijos darbuotojų prašymų suteikti atostogas registravimo tvarką ir Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymų dėl kasmetinių, nemokamų ir kitų atostogų registravimo ir jų registrų vedimo tvarką, atsakė, jog tvarka ir aprašas dėl Prienų rajono savivaldybėje dokumentų valdymo ir kontrolės procedūrų vedimo buvo patvirtinti 2019.01.02 d. administracijos direktoriaus įsakymu, o iki tol jokios reglamentuojančios tvarkos nebuvo.

STT rašte rašoma, jog Savivaldybės administracijos direktorius atsakyme nenurodė, jog iki 2019.01.02 d. visi siunčiami ir vidiniai dokumentai turėjo būti registruojami pagal Savivaldybės administracijos direktoriaus 2017.12.27 d. įsakymu patvirtintą tvarką. Būtent dėl tokio nesutapimo STT įžvelgė korupcijos rizikos veiksnius.

 

Taip pat skaitykite

6 komentarai

  1. Jo

    Mieli Prieniečiai būkite aktyvūs ir atiduokite savo balsą už naujus jaunus kandidatus, kurie ketverius metus atstovaus jums.Nusibodo žiūrėti į šiuos valdžios vyrus, ką jie dabar išdarinėja.Gėda…

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti