„Vytauto“ viešnagė Kaune virto tikru košmaru

kvitrina.com

Spalio 22 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda Kaune žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato išvykos rungtynes su „Žalgiriu“. Iškart reikia pasakyti, jog viešnagė Kaune virto tikru košmaru. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai atrodė bejėgiškai ir gynyboje (praleisti 97 taškai), ir puolime (pelnyti tik 54 taškai).

Iš tiesų, sunku suvokti, kas yra „Vytauto“ komandai, nes treniruotėse vyrai dirba, tikrai nepoilsiauja. Suprantama, jog dabartinės sudėties Prienų-Birštono komandai naivu būtų tikėtis pergalės Kaune, bet sužaisti garbingai – privalu.

„Vytauto“ strategas Virginijus Šeškus po rungtynių pasakė, jog žaisti taip, kaip komanda žaidė Kaune, negalima. Jis apgailestavo, kad krepšininkai žaidžia be sportinio pykčio, nesijaučia noro kovoti. Pasak V. Šeškaus, bus kalbama su klubo vadovybe, nes komandoje būtinos permainos.

Rungtynėse su „Žalgiriu“ neblogai sužaidė Denys Lukašov (12 taškų). Visišką fiasko patyrė abu centrai – Tadas Klimavičius (2 taškai) ir Egidijus Dimša (3 taškai). Sunkai sekasi Karliui Apsičiui (taškų nepelnė).

„Vytautas“ pralaimėjo visus kėlinius. Jei iki pertraukos komanda pusėtinai puolė (po 17 taškų per kėlinį), tai antroje pusėje sustojo ir puolimas. Bandymas gelbėtis tolimais metimais naudos nedavė – tiesiog nekrito.

„Žalgiris“ – „Vytautas“ 97:52 (25:17, 25:17, 22:9, 25:11).

Taip pat skaitykite