Trijų muškietininkų vedama „Jazz-Diremta“ nokautavo žemaičius

Lapkričio 25 d. Birštono „Jazz-Diremtos‘ krepšininkai žaidė RKL čempionato rungtynes su Plungės „Olimpo“ komanda. Su žemaičiais nebūna lengvų rungtynių, ypač jei mačas vyksta jų aikštelėje. Jau pirma kėlinys parodė, kad aikštelės šeimininkai nesiruošė juokauti (25:17). Tiesa, antrame kėlinyje Birštono krepšininkams pavyko sustabdyti „Olimpo“ lyderius ir neleido aikštelės šeimininkams pabėgti. Po dviejų kėlinių svečių deficitas siekė 9 taškus (37:28}.
Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje pasikeitė kardinaliai. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir jau trečiame kėlinyje išlygino rezultatą (51:51).
Ketvirtame kėlinyje Birštono komandos gynyba ir puolimas veikė nepriekaištingai. Aikštelės šeimininkai turėjo pripažinti svečių pranašumą. „Jazz-Doremta“ po šios pergalės (72:63) pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą.
Birštono komandos į pergalę vedė muškietininkų trijulė- Paulius Petrilevičius (17), Tomas Mickevičius (16), Mantas Lukminas (15).