Tomas Stupuris laimėjo konkursą Alytaus SRC direktoriaus vietai užimti

Liepos 26 d. prieniškis Tomas Stupuris laimėjo Alytaus savivaldybės skelbtą konkursą Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktoriaus vietai užimti. Norą dalyvauti konkurse buvo pareiškę šeši kandidatai, į jį atvyko trys.

taures-medaliai-oranzine

Tomas Stupuris, žinomas kovos menų meistras, yra įgijęs sporto vadybos ir viešojo administravimo magistro laipsnį ir šiuo metu mokosi LSU doktorantūroje.

Prieniškis visada turėjo ambicijų dirbti sporto srityje. Yra treniravęs krepšinio klubo „Prienai“ jaunimo komandą bei dirbęs jame vadybininku.

Tomas pokalbyje su kvitrina.com korespondentu prisipažino, jog jo laukia nemažas iššūkis, o ir darbai nelengvi. Pasak prieniškio, būtina ne tik pakeisti požiūrį į tokios įstaigos vykdomus darbus, pagerinti marketingą, bet ir sukurti patrauklesnį įvaizdį. Anot Tomo, jis stengsis, kad Centras tarnautų ne tik sportui, bet ir kultūrai, ir yra įsitikinęs, jog jam pavyks suformuoti gerą komandą iš vietinių specialistų, o Centras ateityje taps Pietų Lietuvos pasididžiavimu. „Tik bendrų tikslų suvokimas padės suaktyvinti veiklą“, – teigė T. Stupuris.

 

 

 

Taip pat skaitykite

3 komentarai