Seniūno taurė atiteko Jiezno gimnazistams

Jau ketvirti metai iš eilės Jiezno gimnazijos sporto salėje vyksta Kalėdinis tinklinio turnyras seniūno taurei laimėti, kurį organizuoja Jiezno gimnazijos kūno kultūros mokytojai.  Taurę įsteigė Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius.

Šį kartą turnyre dalyvavo penkios komandos. Jiezno gimnazijai atstovavo net trys. Tai mokytojų komanda, kurioje žaidė Saulius Šimanskas, Vilius Žiūkas, Paulius Bajoras, Dalia Mazuronienė, Audronė Jusienė ir Laimutė Grigaliūnienė, 3g klasės komanda, kurioje žaidė Gabrielius Aleknavičius, Egidijus Bajoras, Deivydas Baruševičius, Deividas Valenta ir Ūdrys Žalys, ir „Burundukų“ komanda, kurios pagrindą sudarė 4 g klasės mokiniai: Evelina Sadauskaitė, Rūta Šliaužytė, Deividas Dabrišius, Erikas Stankevičius, 2 g. klasės mokinys Martynas Kazakevičius ir buvęs mokinys Ernestas Tadijošaitis. Taip pat turnyre dalyvavo buvusiųjų mokinių, dabartinių studentų komanda „Tie nurauti“ ir Kašonių kaimo bendruomenės komanda „Kašonys“.

Turnyro atidaryme dalyvavo seniūnas Algis Bartusevičius ir jo pavaduotoja Milda Astašauskienė, gimnazijos direktorius Povilas Veteris ir jo pavaduotoja ugdymui Danutė Bajorienė, kurie palinkėjo sėkmės ir gražaus žaidimo.

Turnyras tęsėsi tris valandas. Jame netrūko gražių  žaidybinių momentų, atkaklių kovų ir gerų emocijų. Kalėdinį turnyrą laimėjo 3g klasės tinklininkai. Jiems Algis Bartusevičius ir įteikė seniūno taurę bei didžiulį šakotį. 2-ąją vietą laimėjo „Burundukų“, 3-iąją – komanda „Tie nurauti“. Prizininkės taip pat buvo apdovanotos diplomais ir skaniais prizais. Mokytojų komandai sekėsi ne taip gerai, bet ji susilaukė didelio palaikymo ir šiltų plojimų po kiekvienų gražiai, nors ir ne visada sėkmingų, sužaistų rungtynių.

Tinklinio turnyras pasibaigė šventinėmis nuotaikomis bei pažadais sportuoti ir ateinančiais  metais.

Saulius Šimanskas,

Jiezno gimnazijos kūno kultūros mokytojas

Taip pat skaitykite