„Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai atsidūrė ant prarajos atbrailos

Balandžio 19 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai Plungėje žaidė trečiąsias „Nostra.lt-RKL“ čempionato A diviziono ketvirtfinalio serijos iki 3 pergalių rungtynes su „Olimpu“. Deja, Pauliaus Ivanausko auklėtiniams nepavyko rimčiau pasipriešinti aikštelės šeimininkams. Plungės komanda tris kėlinius dominavo aikštelėje ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 27 taškų pranašumą (74:57). Ketvirtajame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet Prienų komanda turėjo pripažinti varžovų pranašumą (71:98).

„Mačiūnai-KKSC“ komandai po 17 taškų pelnė Domantas Šeškus ir Paulius Steikūnas. 13 taškų į varžovų krepšį įmetė Arnas Tilindė, 11 – Ernestas Mankauskas.
Komanda atsidūrė ant prarajos krašto. Rungtynėse Prienuose būtina pergalė, priešingu atveju sezonas jai bus baigtas.