„Prienų“ krepšinio komanda pradėjo ruoštis naujajam LKL sezonui

IMGP6763Rugpjūčio 18 d. pasiruošimą naujajam LKL sezonui pradėjo „Prienų“ komandos krepšininkai. Į pirmąją treniruotę Birštono stadione atvyko dešimt sportininkų.

Primename, jog LKF taurės laimėtojų gretose iš praeito sezono sudėties liko tik Paulius Ivanauskas ir Domantas Šeškus. Komandą papildė Ovidijus Varanauskas, Giedrius Staniulis, Šarūnas Vigelis, Tomas Urbonas, Vidmantas Sragauskis, po metų pertraukos į Prienus grįžo Arnas Labuckas. Treniruotėje taip pat dalyvavo Vytautas Vaikšnis ir Kajus Okmanas.

Treniruotei vadovavo vyr. treneris Tadas Stankevičius su treneriais Mindaugu Arlausku ir Marium Leonavičium.

Pirmasis vyr. trenerio palinkėjimas žaidėjams buvo labai paprastas, bet pats svarbiausias – tapti draugais ir komanda. Pirmoji treniruotė parodė, jog trenerių štabas žino, ką daro ir ką nori pasiekti.

Reikia priminti, jog prieniškiai jau ne viename sezone įrodė, jog aikštelėje laimi tie, kurie nori laimėti.

Pasak T. Stankevičiaus, komandoje susirinko ambicingi krepšininkai, kurie moka žaisti krepšinį ir dega noru tai įrodyti.

Pagal portalo kvitrina.com turimą informaciją, „Prienų“ komanda planuoja įsigyti dar du žaidėjus.

Pirmadienį taip pat įvyko krepšinio klubo „Prienai“ valdybos posėdis, kuriame buvo patenkintas ilgamečio klubo direktoriaus Aurimo Bartuškos atsistatydinimo pareiškimas. Laikinuoju klubo vadovu paskirtas Arūnas Vaidogas.

Karolis Urba

Taip pat skaitykite

2 komentarai