„Prienų“ klubas pasirašė sutartis dar su trimis krepšininkais

IMGP3657Rugpjūčio 6 d. dar trys krepšininkai pasirašė kontraktus su „TonyBet“  komanda. Pasak krepšinio klubo „Prienai“  direktoriaus Aurimo Bartuškos, šiuo metu klubas jau yra pasirašęs sutartis su Pauliumi Ivanausku, Žygimantu Janavičiumi, Vaidu Čepukaičiu, Artūru Valeika, Laimonu Kisieliumi ir Antanu Udru.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, šią savaitę sutartis turėtų pasirašyti Martynas Linkevičius ir Gintaras Kadžiulis.

Sutartys buvo pasirašomos „Karališkojoje rezidencijoje“, kur „TonyBet“ krepšininkai ir gyvens. Galima daryti prielaidą, jog būtent geros gyvenimo sąlygos ir lėmė, kad vienas pagrindinių praeito sezono komandos žaidėjų A. Valeika pasirašė sutartį su Prienų komanda.  Krepšininkas naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog prieš priimdamas sprendimą tikrai pasvėrė visus pliusus ir minusus. „Likti Prienuose padėjo daugiau pliusų“, – šypsodamasis sakė A. Valeika.

Laimonas Kisielius pajuokavo, jog trečias kartas nemelavo, ir jis pasirašė sutartį su komanda, kurios žaidimas jau seniai imponavo.

taures-medaliai-oranzine

Antanas Udras sakė, jog kvietimas žaisti LKL komandoje – tai šansas tobulėti, o sprendimą atvykti į Prienus nulėmė geras komandos vardas.

Karolis Urba

Taip pat skaitykite

1 komentaras