Lietuvos taurės varžybose – sėkmingas Balbieriškio badmintonininkų pasirodymas

Sausio 14 d. Šakiuose vykusiose Lietuvos taurės varžybose Balbieriškio badmintonininkai – klubo „Svajonė“ nariai – iškovojo aštuonias prizines vietas, dar trys atstovai užėmė 4-5 vietas. Balbieriškio komandai, kurios pagrindą sudaro pagrindinės mokyklos mokiniai, šiose varžybose atstovavo 13 badmintonininkų.
U 19 „D“ grupėje Balbieriškio vaikinams vienetų varžybose nelabai sekėsi – Rytis Bucevičius užėmė 17-tą vietą, Eimantas Aliulis – 21-24, Ovidijus Aliulis – 41-48. Tiesa, Rytis poroje su tauragiškiu M. Turausku dvejetų turnyre tapo nugalėtoju.
Žymiai geriau sekėsi šioje grupėje žaidusioms merginoms. Gerda Trakymaitė tapo II etapo nugalėtoja, Ernesta Kurapkaitė buvo trečia, Karolina Rutkauskaitė – ketvirta. Raminta Juodaugaitė užėmė 13-16 vietas, Dovilė Kuzmickaitė – 21-24.
Ir dvejetų turnyre balbieriškietės buvo nepralenkiamos. E. Kurapkaitės/G. Trakymaitės duetas finale įveikė kitą klubo „Svajonė“ porą – G. Budelytę/K. Rutkauskaitę.
R. Juodaugaitė poroje su D. Kuzmickaite užėmė 11-12 vietas.
U 19 „C“ grupės varžybos vyko Beržynų pagrindinės mokyklos salėje. Šioje grupėje R. Sidaravičiaus auklėtiniams nepavyko iškovoti nugalėtojų vardų, bet prizinės vietos buvo laimėtos. Matas Kavaliauskas buvo trečias vienetų varžybose tarp vaikinų, Aistė Jurapkaitė – trečia tarp merginų.
Eitvydas Seilius užėmė 11-12, Osvaldas Aliulis ir Meda Kavaliauskaitė – 13-16 vietas.
Dvejetų turnyre balbieriškiečiams sekėsi geriau. A. Kurapkaitė poroje su M. Kavaliauskaite užėmė antrą vietą, M. Kavaliauskas su porininku P. Bertašiumi buvo ketvirtas, O. Aliulio/E. Seiliaus dvejetas – penktas.