Kviečiame įsijungti į pavasarinę aplinkos tvarkymo akciją Prienuose

IMG_0214Prienų seniūnijos seniūnas Algimantas Matulevičius su seniūnijos talkininkais, žmonėmis, atliekančiais visuomenei naudingus darbus už gaunamas pašalpas, nuolat, praktiškai be žiemos pertrūkio, rodo pavyzdį. Apsiginklavę pjūklais, kirviais, maišais tvarko viešąsias miesto erdves.

Jau kelintus metus, nelaukdami, kol būsime pakviesti į kasmetę švarinimosi akciją „Darom“, raginame visus suskubti tvarkytis.

Talkas surengti Prienuose kviečiami visi, kuriems rūpi, kad miestas būtų švaresnis ir gražesnis. Kviečiami ne tik mieste esančių valstybės, savivaldybės institucijų, kitų organizacijų ir įstaigų darbuotojai, bet ir daugiabučių namų gyventojai, Sodininkų ir Garažų bendrijų nariai, individualių namų savininkai – visi   prieniečiai.

Apie rengiamas talkas prašome informuoti seniūnijos darbuotojus, kad jie žinotų, kur sukauptos atliekos, ir galėtų organizuoti išvežimą. Krauti atliekas taip pat reikėtų su seniūnu suderintose, gerai privažiuojamose vietose. Kad šiukšlės nebūtų išsklaidytos, jos turi būti sudėtos į maišus (nemaišyti žaliųjų atliekų su buitinėmis).

Jeigu dar neturite nuolatinės vietos, kurią tvarkote, kreipkitės į seniūniją Vytauto g. 35, tel.: (8 319) 61 108 / 52 195, el. paštu: prienuseniunas@prienai.lt, irena_stasytiene@yahoo.com. Mielai patarsime.

Kaip ir kasmet parodykime, kad mums iš tikrųjų rūpi miestas, kad jį esame pasirengę puoselėti ir gražinti.

 Prienų seniūnija

 

 

Taip pat skaitykite